Wpis z mikrobloga

Krótki opis tego, jak Areczek został #!$%@? w dupsko przez sędziów xDddd

Oto dowód w sprawie antypolskich działań włoskich sędziów. W tej sytuacji Arkadiuszo strzelił piękna bramkę głową, po czym w przypływie emocji podbiegł do kibiców, ściągnął koszulkę i otrzymał za to żółty kartonik. Jako że jedną żółtą już miał, więc dostał czerwo xD Chwilę po tym VAR zakomunikował, że Bonucci w momencie strzału Milika był na spalonym. Według sędziów Bonucci przeszkadzał bramkarzowi (mocno dyskusyjne), więc bramka nie została uznana, więc Areczek był bez gola, za to z czerwoną xD Wtedy zaczęła się burda, czerwień dostali Allegro, Cuadrado po stronie Juve i Fazio po stronie Salernitany. Koniec meczu. Po spotkaniu okazało się, że o żadnym spalonym mowy być nie może, bo zaznaczony na screenie Candreva łamał linie. Sędziowie #!$%@? tego nie zauważyli. Co teraz? Nie wiem xD

#mecz #pilkanozna #seriea #juventus #reprezentacja
Matioz - Krótki opis tego, jak Areczek został #!$%@? w dupsko przez sędziów xDddd

Ot...

źródło: comment_1662939288VPBN6izJNinFmY0NzLSHJA.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
nie o to chodzi. Chodzi o to, że VAR cofa akcję do momentu sprzed gola - do spalonego. A więc do momentu zanim Milik ściągnął koszulkę.


@reksiuzgdyni: Co ??? XD XD XD VAR cofa akcje, bo był spalony albo nie było?

Jedyne co Var może to nie uznac/nie uznać bramki, to czy ktoś zdejmuje koszulke ze spalonym albo bez spalonego, z varem albo bez nie ma znaczenia. Jakby w tym
  • Odpowiedz
@ofizjo_pl: widział tylko to co mu pokazano. A pokazali mu ewidentnego spalonego... Sędziego głównego najmniej bym tu winił. #!$%@?ł sędzia liniowy bo powinien to widzieć na żywo ale to co #!$%@?ł VAR błędnie rysując linie to jest maskara...
  • Odpowiedz
VAR cofa akcje, bo był spalony albo nie było?


@latarnikpolityczny: No tak. W tym sensie, który opisałem dokładnie powyżej. Jeśli obrońca dostanie żółtą kartkę za rękę blokując podanie do napastnika, ale potem okaże się na VAR, że ten napastnik był w momencie tego podania na spalonym, to żółta kartka za rękę dla obrońcy zostanie cofnięta.

Natomiast faktycznie z koszulką jest trochę inaczej i tu przyznaję Wam rację.
  • Odpowiedz
@marcooo80: zdarzyło się i to jeszcze przed erą VAR, jeśli chodzi np. o dogrywanie spotkań w Lidze Mistrzów miała taka sytuacja miejsce nomen omen pomiędzy Juventusem, a Galatasaray innego dnia. Na dodatek był to mecz o wyjście z grupy. Weryfikowanie wyników meczu już po nim było choćby w pamiętnym meczu Legia - Celtic. Cofanie kartek (chociaż jak już wspomniałem tu moja pomyłka, to akurat chleb powszedni). Jeśli zaś chodzi o
  • Odpowiedz
@Matioz akurat ze bonucci przeszkadzał to w ogóle dyskusyjne nie jest. Chciał zagrać piłkę głową, był bardzo blisko bramkarza więc mógł absorbować jego uwagę i mieć wpływ na reakcję, tyle ze nie był na spalonym
  • Odpowiedz