Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o całowaniu w usta rodziny? Z jednej strony ciężko być zazdrosnym o rodzinę, a z drugiej strony trochę szokuje mnie ta sytuacja. Bracia i kuzyni mojej dziewczyny potrafią podczas rodzinnej imprezy wystawić dziubek i moja dziewczyna daje im całusa w usta. W mojej rodzinie ludzie całują się w policzki na powitanie, ale całowanie w usta rodziny jest dla mnie zupełnie obce. Wiem też, że w wielu kulturach jest normalne całowanie się ten sposób mężczyzn w ramach przyjaźni bez żadnego seksualnego podtekstu. Trochę obrzydza mnie ta sytuacja i pierwszym moim skojarzeniem było "sweet home Alabama", ale próbuję sobie wytłumaczyć, że po prostu nie jestem do tego przyzwyczajony i wychowywałem się w innych warunkach. Zastanawia mnie jak bardzo powszechne jest to zjawisko i jak inni ludzie do tego podchodzą. Spotkaliście się z czymś takim?

Z jednej strony trochę uspokaja mnie, że moja dziewczyna z własną siostrą robiła sobie zdjęcia jak dają sobie całusa w usta, więc temat nie dotyczy tylko braci i kuzynów, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żebym traktował w ten sposób na przykład swoje koleżanki. Wydaje mi się, że identyczne buziaki dawane przeze mnie koleżankom nie obyły się bez awantury ze strony mojej dziewczyny i gdybym robił na jej oczach z koleżankami to samo co ona z własną rodziną to byłaby wielka afera. Dlatego muszę poukładać sobie w głowie co o tym myśleć.

Gdyby komuś żonatemu zrobiono takie zdjęcia byłby idealny materiał dowodowy do sprawy rozwodowej z orzeczeniem o jego winie, ale co wtedy, gdy to tylko rodzina?

Dla wielu ludzi to jest normalne, bo co jakiś czas wyskakują mi na facebooku i instagramie zdjęcia znajomych dziewczyn, które w ten sposób całują swoje małe dzieci, a one wszystkie chyba nie są pedofilkami i da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Tak samo jak komuniści nie byli gejami. Ale jednak nie wyobrażam całować jak gdyby nigdy nic w ten sposób swoich córek, matki, siostry i koleżanek.

Zupełnie nie wiem jak podejść do tego tematu, mam totalny mętlik w głowie, a jak wy do tego podchodzicie?

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozkminy #przemyslania #seks #zdrada #rodzina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631e4462a08746cacf445e75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co sądzicie o całowaniu w usta rodz...

źródło: comment_1662937154BDAIScVwNIP4I8HVCriCjF.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Bracia i kuzyni mojej dziewczyny potrafią podczas rodzinnej imprezy wystawić dziubek i moja dziewczyna daje im całusa w ust


@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie to jest mega dziwne. Wręcz ochydne. Spotykam się z tym i zupełnie tego nie rozumiem.

Dla wielu ludzi to jest normalne, bo co jakiś czas wyskakują mi na facebooku i instagramie zdjęcia znajomych dziewczyn, które w ten sposób całują swoje małe dzieci, a one wszystkie chyba nie są pedofilkami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania całują się z języczkiem, czy bez? Naprawdę ci współczuję, że to jest dla ciebie problemem. Ale dla nich to to samo co przybicie piątki, po prostu tak są wychowani i takie zwyczaje są w rodzinie. Serio dla ciebie całowanie własnych dzieci w usta to pedofilia? To jest chłopie właśnie uczenie okazywania uczuć małych dzieci. Tak się zastanawiam czy ciebie w szafie nie wychowywano?
  • Odpowiedz
OP: @Opportunist: to nie są starzy geje tylko komuniści, o których wspominałem, że całowali się tak bez podtekstów seksualnych. Chciałbym by to co opisuje było baitem, ale wystarczy, że wpiszesz w Google "matki całujące dzieci w usta", żebyś zobaczył pełno tego rodzaju zdjęć całującej się w ten sposób rodziny. Na facebooku bany lecą za widocznego sutka karmiącej matki, a tego rodzaju zdjęcia są na facebooku uznawane za normalne i są
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Opportunist: to nie są starzy geje tylko komuniści, o k...

źródło: comment_1662972055ABluV74DAqzLm3RRAQieqv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz co to wszystko zalezy od kontekstu. Jkaby to wiesz byla losowa rzecz w sensie twoja dziewczyna przytula swojego kuzyna/kuzynke i daje jej loso calusa w usta - no to by bylo mocno przegiete. Ale jak w ich rodzinie jest to normalne powitanie - to coz. Dziwne ale w granicach tego co jest dopuszczalne.

Ja np jak spotykam moje kuzynki to tez je przytulam ( nie caluje zeby nie bylo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W Starbucksie parę dni temu jakaś mamuśka wywaliła ogromne cyce przy stoliku karmiąc dziecko, normalnie zarejestrowałam nawet kolor brodawki a ty mi piszesz o banach na wykopie XD

Dla mnie całowanie dzieci w usta jest nienormalne, ani dzieci ani kotów ani wujków ani babć, usta są zarezerwowane do całowania w inny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) co komu przeszkadza buziak w policzek? Policzki są spoko do
  • Odpowiedz
ŻarliwaProgramistka: Obrzydliwe rozsiewanie opryszczki (której wirus może doprowadzić kobiety do śmierci na raka macicy), a dzieci tym bardziej nie powinno się całować w usta bo przekazuje się im cały wachlarz bakterii, w tym te powodujące próchnicę których niemowlak nie posiada.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zachowanie nieznane w moich kregach i regionach. Wydaje mi się też mało higieniczne, bo przez buziaki łatwiej się zarazić niż przez podanie ręki, ale to chyba nie powód by z kimś zerwać ;). Z ciekawości. Czy ta rodzina mieszka na wschód od Wisły? Bo zauważyłem, że w tych rejonach więzi rodzinne są wyjątkowo silne, a ludzie wylewni
  • Odpowiedz