Wpis z mikrobloga

Elo, jak wam się nudzi https://www.wykop.pl/wpis/67051931/populistyczni-fani-anime-weeby-wcale-nie-sa-cringe/
+ trochę dla rozruszania a co xd

@NewBlueSky

wasza ocena jest subiektywna


KAŻDA ocena jest subiektywna ponieważ ocena - jak sama logika wskazuje - polega na ocenianiu.

ja jestem powyzej standardowego myslenia ograniczonego czlowieka.

Nie jesteś, nie zrobiłeś nic, by to potwierdzić, i nie pisz mi tu o dyskusjach, masz jakieś potężne osiągnięcia w IT bądź zawodowe by to potwierdzić? Bo chwilowo to tylko dyskusje. Na wykopie zresztą. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ocena subiektywna nie ma dla mnie wartosci, chyba ze jako statystyka.

No ciekawe bo sam żeś pisało ocenach anime, ba, kiedyś nawet pisałeś o Mushoku że niby be a potem nawet do 6 dociągałeś...

nie do konca, od dziecka brakowalo mi wlasnie lubienia niektorych rzeczy, zaczalem ogladac pewne rzeczy i robic jedynie aby zaspokoic moje rzadze socjologicznej analizy. Tak lubie to - analizowac socjologicznie pewne sytuacje i poznawac nowe rzeczy, nie nie lubie konkretnie niczego typu rolnik szuka zony czy anime X.


Nadal jest to oglądanie reality-show i podobnego typu programów, nie udawajmy że jest inaczej.

Np Blame! lubie za abstrakcyjna konstrukcje swiata i bycie alternatywnym sposobem kreakcji ktore wychodzi poza klasyczne nudne story anime gdzie swiat sie kreci wkolo bohatera.


Blame to bardzo dobra historia ale nie jest nic niezwykłego.

Na to wszystko jest techiczne wyjasnienie, a nie ze po prostu cos lubie. Nie jestesmy tacy sami.

No patrz, sporo dzieł nie potrzebuje ęą technicznych wyjaśnień by być po prostu dobrymi i fajnymi...

maja ale ich subiektywne zdanie nie ma znaczenia przy moich obiektywnych argumentach.


Twoje argumenty zawsze będą subiektywne.

Jesli ktos mi mowi "a mi sie podoba" jak technicznie wyjasniam braki jego show to nie ma tu miejsca na "dyskusję", on reprezentuje niski poziom subiektywny.


Ale ty nie czaisz najprostszej rzeczy. NIE POTRZEBUJESZ wybitnej rozbudowy by rzecz była dobra. Code Geass ma od cholery plotholi ale jest uznawany za stosunkowo dobry tytuł, ba, GitS 2 Innocence też.

to interakcja z ludzmi nizszego tieru pompuje mi ego


To nie wiem co ty tu robisz, przypominam, ładnie zostałeś przez pół tagu powyjaśniany.

wystarczy sie starac


Powodzenia w zaprzeczaniu tego, że oceny są subiektywne.

wy ludzie niskiego tieru tego nie rozumiecie, co ja rozumiem. Przestan sie spinac o to xD to jest poza toba. Twoje ograniczenia nie pozwalaja ci tego dostrzec.


A ty nie rozumiesz prostych rzeczy i próbujesz na siłę robić "matematyczne rzeczy" do dzieł które nimi nie są.

no moga i tak wlasnie dziala typowe "wnioskowanie" osoby niskiego tieru.

I dobrze - bo możesz się z nimi zgadzać bądź nie a nie że są sposobem zero-jedynkowym.

Popatrzy ma cb, ubzdurales sobie ze cos wynika z mojej subiektywnej preferencji i teraz szukasz argumentow ktore to udowadniaja


Twoja OPINIA wynika z subiektywnej argumentacji. To jest fakt.

ja wole wnioskowanie w przod, wychodze ze zbioru faktow i tworze poprawny logicznie fakt, a nie szukam "wymówki" do czegos co sobie wymysle jak ty. Roznimy sie i nie zaprzataj sobie tym glowy.


Będę bo mogę, oceniasz? To nie robisz tego w sposób obiektywny bo to jest fizycznie niemożliwe w całości.

w sensie? ja wiem, ze mi bardzo dobrze szlo w dziedzinach scislych wlasnie z tego powodu, pamietam np jak odmawialem wkuwania rzeczy z chemii bo potrafilem je zapamietac poprzez zrozumienie i wnioskowanie


No czyli je zapamiętywałeś, na tym to polegało. To czy w taki czy inny sposób, nie ma znaczenia.

ciagle te same argumenty, "twoje ego" "twoje ego". To wlasnie jest strach ktory pokazujecie, nie macie argumentow poza subiektywnymi i tym wytrychem ze ktos ma ego jak ma lepsze zdanie od was. Nuda


No sorry, to ty próbujesz przenosić grunt dyskusji nt. anime na grunt przedmiotów ścisłych co samo w sobie jest absurdem bo to nie jest fizyka czy matematyka gdzie 2+2=4 xD

#anime #animedyskusja
  • 24
@NewBlueSky:

leki sie skonczyly po miesiacu


A to jest twój problem, nie mój.

sobie przypomnial ze go nadal boli rozmowa ze mna xDDD


Nie boli bo zabawnie ciebie wyjaśniać bo święcie wierzysz, że nikt ciebie nie wyjaśnił. Ba, sam się popisałeś we wpisie o śmierci Elżbiety II ;)

@kinasato no wiesz, zabawnie jest chociaż, to tylko Wykop w końcu a nie MENSA i zebranie dla ludzi "wysokich poziomem" ( ͡°
A to jest twój problem, nie mój.


@LlamaRzr: dlatego przez miesiac siedziales cicho pod schodami i nagle masz jakas reemisje? XD

Typie wyjmij kija z dupy, zaakceptuj nature rzeczy i tyle. Zwykly wpis w ktorym wysmialem populistow, tak jak w tej elzbiecie, a cb to giga boli xDDD
@NewBlueSky:

dlatego przez miesiac siedziales cicho pod schodami i nagle masz jakas reemisje? XD


A, to teraz Ty traktujesz wykop jak drugie życie, tak? Wiesz, ja nie wpisuję ludzi na czarną tylko dlatego, ze się z nimi nie zgadzam bądź są "na niższym wyimaginowanym xD poziomie".

Przypomniało mi się, to miałem czas, widzisz? Sorry że nie miałem czasu na Pana Inteligentnego bo wolałem robić jednak rzeczy ważniejsze w życiu :(

Typie
@LlamaRzr: jesli miales cos do powiedzenia to mogles przestac serwowac te gowno argumenty i zlozyc cos logicznego co mnie zagnie.

Tutaj robisz to samo co caly czas, wysrywy na wysrywach, malo mnie obchodza twoje ograniczenia i subiektywne zdanie.

@LlamaRzr: @Logytaze: @JustKebab: wolacie caly tag, zbierzcie moc populistow, odstawcie leki i zlozcie jakikolwiek powazny argument. Albo inaczej to nie ma sensu.

Czas dorosnac i uzyc troche tego mózgu, a
Ale wtedy to ja miałem te 15 lat i też mi się wydawało, że ja jestem wielki Pan ęą ;)


@LlamaRzr: czyli dlatego cie to boli, bo sie myliles i wiesz ze nie masz racji.

na szczescie ja jesyem lepszy od cb i nie mam takich problemow, roznimy sie ito przez probe porownywania swoich bledow do mnie masz bledne wrazenie i bol dupska.

Idz to przegadac z jakims psychoterapeuta bo zaczynam
@NewBlueSky:

jesli miales cos do powiedzenia to mogles przestac serwowac te gowno argumenty

Wystarczające argumenty kolego drogi.
Jak nie umiesz tego zrozumieć, to już nie mój problem, serio.

i zlozyc cos logicznego co mnie zagnie


Wtedy twierdziłbyś że i tak cie nie zagnie bo obstawałbyś non-stop przy swoim. Widzisz?

Tutaj robisz to samo co caly czas, wysrywy na wysrywach

No, ale to nie ja stosuję matematykę i obiektywizm do oceny.

malo
Wystarczające argumenty kolego drogi. Jak nie umiesz tego zrozumieć, to już nie mój problem, serio.


@LlamaRzr: subiektywne argumenty nie maja znaczenia.

Póki co pokazujesz tylko ze nie wiesz o czym mowisz, np zarzucajac mi ze nie podobaja mi sie produkty popularne/populistyczne. Mam gdzies produkty, jesli cos jest slabe to mowie ze jest slabe, jesli cos jest przehypowane to mowie ze jest przehypowane.

Natomiast giga beke mam z POPULISTÓW, a nie produktów
@LlamaRzr: Znaczy, w tamtym poście było wiele hot take'ów. Fajna była dyskusja, ale po co to odkopywać?

nie zglaszam twoich postów bo mam cie na czarno za wypowiedzi polityczne z głównej


Ile widziałem wypowiedzi kinasato na głównej to były w miarę neutralne, a czasami się zgadzałem. Ale mam też całą politykę i wojnę na Ukrainie na czarno, więc nie widzę wszystkiego.

@JustKebab: Dobra mordo, ja wiem. "Już za tydzień, już
@young_fifi

Znaczy, w tamtym poście było wiele hot take'ów. Fajna była dyskusja, ale po co to odkopywać?

Nuda na tagu ;) a dwa, że pierwotnie post był o czymś innym i tak trochę się to rozlazło.

@NewBlueSky:

subiektywne argumenty nie maja znaczenia.


Mają, ale to nie mój problem że nie jesteś w stanie zrozumieć prostych rzeczy.

Póki co pokazujesz tylko ze nie wiesz o czym mowisz, np zarzucajac mi ze nie