Wpis z mikrobloga

@Strelau: Gość już kilka miesięcy nie żyje a newsy są sprzed kilku miesięcy, więc faktycznie często cytowany, każdy może się odkleić nawet ekspert, ponieważ cienka jest granica co pokazują ostatnie 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16628894171fn9DUcwIWmtgIsc33rANh.jpg
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1662893454GVpqdyzYHNZzVT83tqBOrv.jpg

Poziom grup proszczepionkowych nie wiele różni się od foliarzy od 5g i czipów w szczepionkach. Łączy ich w sumie jedno, że ufają komuś obcemu a nie sobie i mają
nonames - @Strelau: Gość już kilka miesięcy nie żyje a newsy są sprzed kilku miesięcy...

źródło: comment_1662915958gpaQh0mTJZvzxxJobYULyN.jpg

Pobierz
@no_names:

Może i nie żyje od kilku miesięcy, co nie zmienia faktu, że był cytowany przez foliarzy i to często. On nigdy ekspertem nie był, i jeśli ktoś chociaż w minimalnym stopniu wgłębi się w jego karierę to wie, że to jest facet bez osiągnięć naukowych, od dziesięcioleci nie praktykujący.

Pierwszy komentarz, ktoś opisuje sytuację z maseczkami w pociągu
Drugi komentarz, ktoś opisuje przebieg choroby, uznając wpływ szczepienia. Co oczywiście pokazuje,
Strelau - @no_names: 

Może i nie żyje od kilku miesięcy, co nie zmienia faktu, że ...

źródło: comment_1662919309OR6ycCxjVO4go3RzPQTrH1.jpg

Pobierz
@hansschrodinger:

A jak już jesteśmy w temacie dawek, 4 dawka już przyjęta? Dzieci doszczepione?


A jak to jest nadal po 2 latach bać się igieł i dokonań cywilizacyjnych?

co najwyzej poziom eksperta z twittera, prawdziwi eksperci są ciągle zapraszani to mediów aby straszyć falami i promować nowe dawki.


Byli zapraszani, może dlatego że w ostatecznym rozrachunku Szczepienia zapobieły śmierci ok. 20 mln ludzi.

Ale co ja tam wiem.
@no_names:

To też odklejenie. Ale nie namawia się do czegoś konkretnego, nie przekonuje do działań.

Nawet to co ostatnio ta lista z PSNLiN. Ludzie z tej listy zgłaszali do NiL lekarzy, których według nich łamali prawa dotyczące lekarzy. I na podstawie tych zgłoszeń, NiL prowadził sprawy tych lekarzy, jeśli działali zgodnie z zasadami to nic się im nie działo.

Więc ktoś zgłaszał, najpewniej w dobrej wierze, dane tych ludzi zostały opublikowane
@Strelau: a co to za zmienianie tematu mirku, czyżbyś jeszcze nie wziął 4 dawki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak to jest nadal po 2 latach bać się igieł i dokonań cywilizacyjnych?


A co to za chochoł? jestem zaszczepiony prawie wszystkimi szczepionkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tobie nadal się wydaje że każdy na tym tagu jest przeciwko szczepionkom.

Ale co ja tam wiem.
hansschrodinger - @Strelau: a co to za zmienianie tematu mirku, czyżbyś jeszcze nie w...

źródło: comment_1662920831HDyd6FF9b38PJIUSq3RmvZ.jpg

Pobierz
@hansschrodinger:

a co to za zmienianie tematu mirku, czyżbyś jeszcze nie wziął 4 dawki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do 60tki jeszcze sporo mi brakuje. A jak na razie jedynym zmieniającym temat, jesteś Ty.

A co to za chochoł? jestem zaszczepiony prawie wszystkimi szczepionkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielu foliarzy jest zaszczepionych. Ale nadal niespełna rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strelau: No nie wiem czy nie była, przypomnij sobie gościa, któremu szyby wybijali na działce jak dowiedzieli się, że pojechał na kwarantannę, ciekawe czyja to zasługa foliarzy czy covidian nakręcających pandemię strachu? Przypomnij sobie boje o maskę i bijatyki? Winne temu są oczywiście media a każda akcja rodzi reakcję. Z tym całym NiL to też byłbym ostrożny, sam fakt, że Basiukiewicza potem uniewinnili o czymś świadczy. Była spora nagonka na lekarzy,
no_names - @Strelau: No nie wiem czy nie była, przypomnij sobie gościa, któremu szyby...

źródło: comment_1662922745HOk7VNOmALA8CCQopBf8Dm.jpg

Pobierz
@Strelau:

Do 60tki jeszcze sporo mi brakuje.


Nie masz 4 dawki? A no tak zapomniałem że żyjemy w Polsce, w takim USA już dają nowy booster badany na ośmiu myszach a u nas jak w jakimś średniowieczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może już niedługo będziesz mógł, dr Niedziele już zamówił 450 tysięcy dawek, za tydzień będziesz wiedział czy możesz się zaszczepić. Mam nadzieję że od razu pobiegniesz
hansschrodinger - @Strelau: 

 Do 60tki jeszcze sporo mi brakuje.

Nie masz 4 dawk...