Wpis z mikrobloga

kupiłem tydzień temu aegisa 100 max 2 i po pierwszym zalaniu wszystko było ok, ale po drugim uzupełnieniu liquidem przy zaciąganiu ciągle czuję jak olejek dostaje mi się do ust. Podkreślę też że czasami jak wleję liquid to po jakimś czasie zmniejsza się jego ilość w zbiorniczku bez palenia. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Od razu mówię że nie leję liquidu do komina.
#epapieros #vape #epapierosy
  • 16
@gortax: W większości przypadków (nie mówię koniecznie o tym modelu, ale zasada pewnie taka sama), to albo uszczelki nie są do końca szczelne, albo za rzadki liquid
@korbuzz: zdarza się sytuacja że po jakimś czasie palenia efekt ustępuje i pali się normalnie. Czy jest szansa na to, że mogę sprzęt zwrócić? Albo czy mogą mi to naprawić w jakiś sposób? Jest to mój pierwszy epapieros. A liquidy kupuję gotowe, a nie przygotowywane z premixu.
@gortax: Ciężko powiedzieć co do zwrotu. Jak nie stwierdzą nieprawidłowości w działaniu, to pewnie nie przyjmą (zależy tez pewnie od polityki sklepu). Liquidy gotowe pewnie też mają różne stężenia vg/pg. Może ktoś bardziej obeznany w aktualnych sprzętach będzie wiedział co może być problemem. Ja bazuje tylko na moich poprzednich doświadczeniach.
z mojej winy


@gortax: z twojej, jezeli nie radzisz sobie z uzytkowaniem to sklep powinien cie wyslac do diabla... oczywiscie to moje zdanie a sklep moze to rozegrac inaczej... @korbuzz ci napisal dwa najbardziej prawdopodobne powody - ja moge jeszcze sugerowac zwiekszenie mocy zeby odparowac wieksza ilosc plynu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gortax: czyli zbyt słaby cug i zbyt rzadki liquid. Być może jeszcze zbyt krótkie zaciągnięcia co sprzyja przeciekom.
Zacznij od zmiany liquidu