Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytaniedorozwychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #zwiazki
Czy są jeszcze udane związki na tym świecie? Strasznie się boję wejść w jakąś relację. Dużo widziałam zdrad, okłamywania, sama też zostałam tak potraktowana w przeszłości. Chciałabym wierzyć, że zdarzają się jednak solidne pary.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631dc610a08746cacf444bb0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem skąd się biorą te pretensje, że mężczyźnie się zdarzy zdradzić. To normalne i całkowicie naturalne. Strategia reprodukcyjna mężczyzn to zapłodnienie jak największej liczby kobiet (po zapłodnieniu jednej jest ona wyłączona z reprodukcji na pewien czas, a mężczyzna może dalej). Zaś strategia kobiet to bycie jak najdłużej z jak najlepszym facetem.
MagicznyKnur: @Jednorenki_Bandyta: miło jest robić coś z kimś, dzielić codzienne trudy i radości, dbać o siebie nawzajem, uprawiać seks z kimś, przy kim czujesz się bezpiecznie, rozmawiać na wszystkie możliwe tematy i budować intymność, bliskość.
Straszna jest tylko wizja utraty tego w sposób, który dodatkowo niszczy twoją samoocenę i powoduje problemy z zaufaniem na nowo.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
OdległaPłaszczka: Jak baba kłoda a do tego nie dba o związek to będą zdrady. A tak to zawsze wygląda z waszej strony, na wstępie fajnie, a jak już czuję się baba mocna w zwiazku lub po ślubie jest to włazi facetowi na głowę i się okazuje że te wszystkie fajne rzeczy na początku związku to była tylko gra, a teraz konsumuje jak pajęczyca swojego chlopa. Mało jest kobiet które nie działają
UzależnionaOrka:

Nie wiem skąd się biorą te pretensje, że mężczyźnie się zdarzy zdradzić. To normalne i całkowicie naturalne. Strategia reprodukcyjna mężczyzn to zapłodnienie jak największej liczby kobiet (po zapłodnieniu jednej jest ona wyłączona z reprodukcji na pewien czas, a mężczyzna może dalej). Zaś strategia kobiet to bycie jak najdłużej z jak najlepszym facetem.


@RedSensej: nie wiem, czy trollujesz, ale ok. Otóz stąd się biorą te pretensje, bo nie ma przymusu
UważnePokrętło: Zdarzają się udane związki i solidne pary, ale to jednostki, w zdecydowanej większości związki >10 lat się psują, partnerzy się przestają dogadywać, rozmawiać, a są ze sobą bo muszą (ślub, dzieci, kredyt, finanse). Mało komu wychodzi udany związek na całe życie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@wykopowy_brukselek: pelna zgoda, u mnie dokladnie takie same wnioski po 13 latach. Dookola widze pary gdzie wygasla jakakolwiek namietnosc i zacxyna zwiazek gnic. Czesto bo np. Narobili dzieci na szybko i te dzieci im caly zwiazek ukradly. Zmienili sie wylacznie w rodzicow.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie trolluje, to co piszę to prawda. Sam mam kilku przyjaciół z dawnych lat, którym zdarzyło się parę razy skoczyć w bok, a mimo to kochają swoje partnerki. Nie ma przymusu być w monogamicznym, ale to dosyć wygodne i naturalne mieć kogoś na stałe, a czasami poszukać wrażeń. Normalna sytuacja, nie widzę problemu.
yolo: Oczywiście, że się zdarzają, ale nie siedzą na Wykop pisząc jednego posta dziennie o tym jak jest im fajnie.

Często dlatego bo właśnie jest im fajnie, a pisanie na Wykopie byłoby mniej fajne od tego co robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozytywne rzeczy zawsze giną w Internecie pod ostrzał negatywnych historyjek i newsów.

Survivorship bias level 1000.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri