Wpis z mikrobloga

@Blaskun: no właśnie, mnie nie obchodzą, ciebie nie obchodzą i w zasadzie nikogo nie powinny obchodzić.

A jakimś takim zrzadzeniem losu na wykopie CODZIENNIE jest znalezisko o murzynie który kogoś tam zabił albo okradł w Stanach. I to najczęściej z płomieniem. A szczytem kunsztu komentujących jest napisanie NIGGERS pionowo po jednej literce.
  • Odpowiedz
@Antorus: A lewaki co kładły się z łapami za plecami i udawały, że nie mogą oddychać, bo w USA zabili ćpuna patusa? Gdyby lewaki nie przenosiły kultury rasizmu do Polski, to nikt by nie wrzucał takich znalezisk.
@tomilipin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: no tak, lewaki się położyły jeden raz, a znaleziska są wrzucane codziennie przez 2 lata. Albo i dłużej, wcześniej też tu był ściek. Zupełnie ta sama skala :D
  • Odpowiedz
@Antorus: Raz się położyły, ale z uciśnieniem kolorowych walczą na co dzień. W Polsce. xD
Raz się położyli, a jaki był cyrk z twiterowymi julkami? Jak lewicowe środowisko cały czas próbuje przypiąć Polakom łatkę rasistów? Zupełnie nie taka sama skala, bo lewactwo robi szkodę krajowi kwicząc zagranicą jacy to Polacy nie są źli.
Znaleziska o murzynach na głównej tak naprawdę obchodzą tylko wykopków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: Ale co nas obchodzą setki milionów poza Polską? Co mnie rasizm murzynów z USA obchodzi? Co mnie obchodzi kajanie się za zachodni kolonializm? Jedyne co mam z tym wspólnego, to kolor skóry. Na tej podstawie nas osądzasz? Jest na to jedne określenie. Rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Blaskun: hej. Nie mam zamiaru cię atakować, ani twoich przekonań jednak warto, żebyś zdawał sobie sprawę że biały
  • Odpowiedz