Wpis z mikrobloga

@zielony_ludzik_2: I nikomu nie kazała płacić za warkoczyki xD Przez te wszystkie akcje dindu serio myślą, że im się od białych ludzi wszystko należy bo x lat temu jakaś część społeczeństwa głównie w Ameryce wykorzystywała ich przodków
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Ale co nas obchodzą setki milionów poza Polską? Co mnie rasizm murzynów z USA obchodzi? Co mnie obchodzi kajanie się za zachodni kolonializm? Jedyne co mam z tym wspólnego, to kolor skóry. Na tej podstawie nas osądzasz? Jest na to jedne określenie. Rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: a co mnie obchodzi to że komuś przeszkadza język którego używam? Jakoś nikogo nie obchodzi to że nie chce żeby pis mną rządził, to czemu ja mam słuchać o preferencjach ludzi których nawet nie znam osobiście?
  • Odpowiedz
To tak samo jak w innych krajach,

Dla Japończyków jesteśmy gajdzin, dla cyganów jeszcze inaczej, dla czarnych z Afryki muzyngu, dla islamistów gaurami, dla indian bladymi twarzami.

Czy kogoś to obraza ?
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: problem w tym ze doszlismy do sytuacji gdzie czarnym osobom przeszkadzac moze wszystko, a bialym nie moze absolutnie nic. ja sama mam wiele czarnoskorych znajomych i uwazam ich dyskryminacje w szkole czy miejscu pracy z uwagi na kolor skory za cos niedopuszczalnego, ale rowniez uwazam za niedopuszczalna sytuacje gdzie jednemu wolno a drugiemu nie, kiedy czarnoskory zacznie wyzywac bialego, smiac sie z niego to jest wszystko spoko, ale jak
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Ale co nas obchodzą setki milionów poza Polską? Co mnie rasizm murzynów z USA obchodzi? Co mnie obchodzi kajanie się za zachodni kolonializm? Jedyne co mam z tym wspólnego, to kolor skóry. Na tej podstawie nas osądzasz? Jest na to jedne określenie. Rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blaskun: No tak, tylko dlaczego na głównej było pierdyliard znalezisk z murzynami z USA, strzelaninami czy
  • Odpowiedz