Wpis z mikrobloga

#telefony #virginmobile #siecikomorkowe #roaming siema jak to jest z tym internetem w UE… kończy mi się 3.2 GB darmowego z virgin, chciałem dokupić jeden gigabajt ale to w virgin możliwe tylko 0,5gb za 19 zł albo 2 za 69. Natomiast SMS powitalny z Chorwacji mówi, ze 11,59 za każdy rozpoczęty GB… wiec jaki sens maja te pakiety? Jak rozpocznę ten gigabajt za 11.59 to przez ile czasu on jest wazny? Pozdro
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anhydryt: ciagnie na biezaco z konta. Nie ma pakietow na 11.59, bo to cena za korzystanie z neta, nie za pakiet. Kupowalem pakiety jakis czas temu i przestalem, bo nic one nie zmieniaja. Chyba, ze tak jak w playu. Tam musisz miec jakikolwiek pakiet z internetem, placisz za niego, potem placisz dodatkowo za kazdy kilobajt danych. A jak nie kupisz pakietu (bez znaczenia czy taryfa ma w sobie internet), to mimo,
@darek-jg: Witaj w Chorwacji. Połączenia do Polski i lokalnie: 0,29 zł/min, połączenia przychodzące bezpłatnie, SMS 0,09 zł, MMS 0,25 zł. Koszt transmisji danych w Chorwacji: poza pakietem 11,59 zł za GB. Jeśli nie chcesz łączyć się z Internetem wyłącz transmisję danych. Ceny z VAT. Połączenie na nr 112 bezpłatne. Więcej informacji o roamingu w Chorwacji - wyślij SMS o treści 'E' na nr 115 lub zadzwoń na nr +48790500115
@marlow: No dobra ale jak zacznie ciągnąć z tego gigabajta i zużyje 500 a na drugi dzień znowu zacznę używać to dalej będzie w tej cenie 11.59 czy to się już nowy rozpocznie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anhydryt: bedzie ciagnac z tego samego gigabajta. Tak jest u mnie przynajmniej. To tak jak z rozmowami bez pakietow. sprawdza zuzyta ilosc danych, np 100mb i bierze z konta 1.1zl
@anhydryt: rzeczywiście w cenniku jest taka stawka, może z racji unijnych regulacji? to rzeczywiście pakietów nie warto kupować ale to tylko teoria nie wiem jak w praktyce naliczają