Wpis z mikrobloga

Minął już 1 tydzień szkołchozu, i jak obserwuje normictwo w moim wieku (level 18) to oni są już w związkach, mają dużo znajomych, mają plany co chcą robić w przyszłości, chodzą na imprezy po szkole spędzają razem czas, są dynamiczni i bardzo pewni siebie.
Tymczasem Ja:
- nigdy nie miałem dziewczyny
- nigdy nie miałem znajomych
- brak jakikolwiek planów na przyszłość
- fobia społeczna i nerwica
- nigdy nie byłem na żadnej imprezie
- czas po szkole spędzam na internecie jak i swój czas w weekendy
Jak to obserwuję to czuje że tracę najlepsze lata życia i chciałbym jakoś to zmienić ale nie wiem nawet jak.
It's over dla chłopa
#przegryw #zalesie ##!$%@? #smutnazaba #fobiaspoleczna
Anonimowymiro - Minął już 1 tydzień szkołchozu, i jak obserwuje normictwo w moim wiek...

źródło: comment_1662838869gAzKaMtn8iskph6JVYuZOQ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Yaro666: czas młodości to najważniejszy czas jeśli chodzi o kształtowanie psychiki człowieka, jeśli ktoś go stracił nic nie przeżywając, to nigdy nie będzie choćby w połowie tak szczęśliwy jak przeciętny normik
  • Odpowiedz
@Anonimowymiro:

- czas po szkole spędzam na internecie jak i swój czas w weekendy


Jak nie zmienisz trybu życia to te same bzdety będziesz pisał za 5 lat, może nawet zostaniesz bezdomny jako survival bonus.
  • Odpowiedz
@Anonimowymiro: paskudny wiek i paskudny czas. Będziesz w moim wieku to będziesz miał na większość rzeczy wywalone, teraz niestety się tym przejmujesz, bo chciałbyś być jak rówieśnicy. Trzymaj się Miras, na pocieszenie powiem, ze czas po osiemnastce szybciej leci.
  • Odpowiedz
@Anonimowymiro: Jakbym czytał siebie dokładnie sprzed 10-ciu lat. Wtedy postanowiłem użyć kolejnego cope'u i wziałem na raty (na ojca) TV i PS3. Pograłem z 1,5 miecha i po zabawie. TV oddałem matce, a plejkę sprzedałem za bardzo niską cenę, wręcz śmieszną. @JacekJaworzec: Dokładnie tak. Jeśli czyjeś życie wygląda praktycznie tak samo w wieku 8 jak i 18 lat, to już raczej over.
  • Odpowiedz