Wpis z mikrobloga

Jestem zawiedziony tymi, którzy plusują idiotyczne wpisy @BayzedMan (tchórza, który w odpowiedzi na krytykę wrzuca na czarną) nawołujące do łamania umów z Republiką Federalną Niemiec i do łamania oficjalnej polityki NATO dot. czołgów dla Ukrainy.

PS. Niech ktoś mi w końcu odpowie na pytanie, dlaczego RON 2.0, zwany Międzymorzem, gdzie musimy cywilizować prawosławnych barbarzyńców jest lepszy od Zapadosławii, czyli unii Słowian zachodnich, gdzie państwo dzielimy z cywilizowanymi Czechami i Słowakami?

#ukraina #rosja #wojna #zapadoslavia
Aleksander_II - Jestem zawiedziony tymi, którzy plusują idiotyczne wpisy @BayzedMan (...

źródło: comment_1662838591KcS8fjRnJvEfZNaoca4iaG.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Lol, wyjaśnij to gigantyczne znaczenie.


@SuperFancyFretka: A czemu niby nie? Ukraincy to nasi genetyczni bracia czy tego chcesz czy nie.

Wywlekanie pochodzeń i pokrewieństw europejskich monarchów, którzy się krzyżowali między sobą na wszystkie możliwe sposoby od Norwegii po Sardynię i od Lizbony po Petersburg xDDD Zresztą nie wiem o czym ma to w ogóle
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

A czemu niby nie?


Chłopie, ale to Ty ekstrapolujesz genetykę, i to na podstawie jednej mapy, do której nie umiesz znaleźć badania, które dałoby się zweryfikować. Ja za to dałem całą argumentację z przykładem, że genetyka w kwestiach cywilizacyjnych znaczenia nie ma i to z przykładem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BayzedMan: Ktos sie zesral ze polska powinno dac ukraincom leopardy, tyle w tym temacie. xD
TAK LEOPARDY DLA UKRAINY GO GO


Uuu, ktoś tu nie rozumie kompletnie sedna sprawy. Czyli typowy bayzed - omijać niewygodne argumenty i pisać dalej swoje XD
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

A czemu niby nie? Ukraincy to nasi genetyczni bracia czy tego chcesz czy nie.

Zajebiście, a teraz wyjaśnij mi to znaczenie na logikę. "Genetyczne braterstwo" nie ma ŻADNEGO znaczenia, o czym dobitnie świadczy historia, zarówno na przykładzie narodów jak i samych rodzin.

uuuu ( ͡
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: przecież ten typ to jest ukraiński troll, konto założone zaraz po wybuchu wojny, 90% aktywności to #ukraina i za wszelką cenę liże jaja Ukraińcom. Ostatnio miał ból dupy o sytuację przejazdów ciężarówek na polsko-ukraińskich przejściach granicznych i usilnie próbował zwalić winę na polskich pograniczników.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Szczerze mówiąc, serio myślę że jesteś ruskim dywersantem, który pompuje chamską propagandę, mającą na dłuższą metę zniechęcić ludzi do Ukraińców i jednocześnie usiłujesz nastawiać nas przeciwko Niemcom, a nawet NATO. Ludzie mają teraz hurraoptymistyczne nastawienie, a ty próbujesz jechać na tej fali i uprawiasz jakąś szemraną narrację. Na szczęście już parę osób dzisiaj cię prostowało.
  • Odpowiedz
przecież ten typ to jest ukraiński troll


@albercik07: To prawda, zalozylem konto bo calym sercem wspieram Ukraine i ukraincow, naszych braci. Slava ukrainie !
Nie wstydze sie tego, a wy moskale? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: na razie jedyne, co wspierasz to własne odklejenie. Nie potrafisz odnieść się merytorycznie do innych wypowiedzi i wyzywasz każdego od ruskich onuc, samemu będąc ukraińską onucą xD ale dobrze saszka spamuj dalej może ci trochę więcej hrywien wleci
  • Odpowiedz
BayzedMan to typowy pro ukraiński troll - który komentuje według przykazu, a nie sytuacji.

Jakbym mógł to bym mu ucinał premie za takie denne komentarze, ale ma szczęście, że nie jestem jego oficerem prowadzącym z SBU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz