Wpis z mikrobloga

Witajcie. Chcę zamienić swojego Androida (Poco X3 Pro) na jakiegoś iPhone. Jestem wiernym użytkownikiem Androida od wersji 2.3.4. Jako, iż mój aktualny telefon spisuje się w porządku i ma ekran 120hz, ale jego jasność na słońcu jest absurdalna, oraz czujnik jasności ekranu wariuje to nie mogę tego przełknąć i muszę zmienić ten telefon. No i znudził mi się Android i chcę spróbować nowości.
Wybór padł na używanego iPhone 13 Pro Maxa, ewentualnie zwykłego Pro (na pewno musi być 120hz). Może być 128GB lub 256GB. Powiedzcie mi, ile jest sens dawać za taki używany telefon maksymalnie? Oferty na Allegro i OLX są bardzo zróżnicowane.
#iphone
  • 7
@PodniebnyMurzyn: Pomaga, ale to nadal irytuje bo muszę sam to regulować. W starym poczciwym iPhone SE 2016 czujnik jest tradycyjnie w ekranie i nie ma problemu. Tutaj natomiast w dziurce głośnika to wpakowali... Wystarczy telefon ustawić pod innym kątem i już połowa jasności leci w dół. Ale tak jak wspominałem, ekran na max jasności jest za ciemny. Mój poprzedni telefon miał jaśniejszy ekran, ale przy zmianie na ten ja gapa nie
Oferty na Allegro i OLX są bardzo zróżnicowane.


@kosti11: nie wiem ile warto dać, bo nie ogarniam cen używek, ale co do kupowania samych używek.
1. uważaj. Lepiej, żeby telefon miał oryginalną baterię w słabszej kondycji ~90%, niż "świeżo wymienioną" w serwisie krzak
2. nie daj się nabrać na jakieś zwroty konsumenckie, produkty jak nowe, refurbished przez renomowaną firmę krzak z milionem kroków mających dać poczucie jakości. Dostaniesz nie wiadomo jak