Wpis z mikrobloga

Ale z naszego punktu widzenia sukcesy Ukrainy są o wiele ważniejsze. Dużo w to zainwestowaliśmy, więc to są pośrednio też nasze sukcesy


@lukas850430: Spokojnie przyjdzie na to czas. To jeszcze "chwile potrwa. Zdaza to zrelacjonowac.

Tymczasem ostatnie takie wydarzenie ktore teraz relacjonuja mialo miejsce 70 lat temu. Wierz mi lub nie ale malo kto to widzial.

Mnie to sie tam calkiem fajnie oglada. Te protokoly, zasady itp. Wszystko poukladane i zgodne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorzki99 Ale z naszego punktu widzenia sukcesy Ukrainy są o wiele ważniejsze. Dużo w to zainwestowaliśmy, więc to są pośrednio też nasze sukcesy

@lukas850430: to nie są polskie serwisy informacyjne to co się dziwisz.
@vin42 To że jest tym też kapitał zagraniczny nie ma na to wpływu. Tak jak wszyscy inni są nastawieni na zysk i pewnie doszli do wniosku, że ludzie wolą oglądać celebrytów z brytyjskiej monarchii niż zwycięstwa Ukraińców
że ludzie wolą oglądać celebrytów z brytyjskiej monarchii niż zwycięstwa Ukraińców


@lukas850430: Bo moze wola? Ile razy masz mozliwosc ogladania takiej ceremonii? A ile razy bedziesz mial mozliwosc ogladania postepow wojsk? (zakladam ze jutro sie wojna na ukrainie nie skonczy)
a nie naturalna śmierć celebrytki


@Maly_Jasio: Ale tu nie chodzi o smierc krolowej (no kazdy kiedys umrze). Tu chodzi o wybor nowego krola. A to sie nie zdarza codziennie. I ma pewne zasady ktore fajnie sie teraz oglada.
Ja wiem, że wolą brytyjską monarchię, ale trochę to pokazuje, jacy są ludzie


@lukas850430: Dalej nie rozumiesz.
Tu nie chodzi o to co kto "woli"

Jeszcze raz i bez emocji:

Kiedy ostatnio miales taka sytuacje? Pamietasz ja? Smiem watpic.

Czegos takiego wiekszosc ludzi nie widziala na oczy. Wiec warto zobaczyc jak to wyglada bo mozna nie miec drugiej okazji (akurat Karol ma juz swoj wiek wiec pewno dozyjemy nastepnej proklamacji i
@gorzki99 Tylko akurat postępy Ukraińców są spektakularne. To nie jest kolejny "nudny" dzień na froncie, gdzie nic się nie dzieje. Wiem co stoi za tym, że serwisy informacyjne stawiają na brytyjską monarchię, ale pokazuje to trochę upadek mediów
nie wybor, nie bylo glosowania ;)


@dziekujemyzapraszamyponownie: Ta masz racje. NIe rozwinalem.

Jasne i pelna zgoda ze Karol automatycznie zostal krolem - wyboru nie bylo.

To moze tak:

Chodzi o pokazanie procedury ktorej nikt kto ma mniej niz 70 lat nie ogladal. A nawet na ma 71 lat i "ogladal" to i tak nie do konca wie co sie dzialo :PP

Jest to wydarzenie historyczne. Jak pisalem wczesniej - byc moze
@lukas850430: Niby jacy? Mnóstwo osób ma prawo być zmęczonym tematem Ukrainy. Nie pomaga w tym Mateusz Morawiecki który jedzie do Kijowa po raz kolejny, wraca i mówi " Ukraina potrzebuje 4 miliardy z Unii Europejskiej". Nie zostało to dobrze odebrane przez Kowalskiego który się martwi czy mu będzie ciepło w zimę, że polski premier przejmuje się teraz bardziej innym narodem. Będzie śmiesznie jeśli rząd który zwyciężył wybory na strachu przed uchodźcami
@gorzki99: Fascynuje mnie kraj który miał królów i państwa gdy my dzikusy polowaliśmy na zwierzęta leśne żyjąc jeszcze w systemie plemiennym. Lubię patrzeć na budynki mające kilkaset lat a może i ponad tysiąc. Nie pojmuję dlaczego kobieta ze zdjęcia które widziałem wczoraj całuje króla Karola po rękach jakby to było średniowiecze a nie rok 2022. To normalne, że ludzie są zmęczeni materiałem ukraińskiej wojny. Na szczęście dla tego kraju USA i
Nie pojmuję dlaczego kobieta ze zdjęcia które widziałem wczoraj całuje króla Karola po rękach jakby to było średniowiecze a nie rok 2022.


@brajanek95: Bo takie maja zasady, tradycje czy cokolwiek innego i sie ich trzymaja?