Wpis z mikrobloga

Wolę mieć 19-18 stopni w domu, bez braków prądu i węgla, niż żeby każdy grzał ograniczoną ilością aż się skończy, a sieci energetyczne były regularnie niewydolne. Sorki ale ta zima jest wyjątkowa i jeżeli ktoś mówi o byciu "niewolnikiem" to gwóźdź w mózgu uwiera za mocno. Co innego gdy niektórzy ludzie umierają z zimna, a gdy wszystkim jest nieco chłodno.

#bekazprawakow #neuropa #antykapitalizm #takaprawda #bekazpodludzi
  • 19
@Emilia_: A wystarczyło wybrać odpowiedzialny rząd, który nie #!$%@?łby kasy na transformację energetyczną i nie byłoby takich problemów. Teraz lepiej wyzywać ludzi od debili, bo mają dość gotowania żaby powoli. Dziwisz się? Poważnie po tym cyrku od początku roku?

- Przymusowe szczepienia dla twojego dobra
- Segregacja ludzi dla twojego dobra
- Aplikacja rządowa w twoim telefonie dla twojego dobra
- Ograniczanie rozwoju motoryzacji dla twojego dobra
- Przymusowe kwarantanny dla
Teraz lepiej wyzywać ludzi od debili, bo mają dość gotowania żaby powoli.


@TheOneEyedKing: Przecież dzielenie się surowcami gdy jest kryzys to NATURALNE rozwiązanie konfliktu, które nie przeszkadza w walce z rządem. Jednym z postulatów solidarności było wprowadzenie kartek na mięso na czas niedoborów.
@Emilia_: będziesz mieć 10 stopni w mieszkaniu i będziesz szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przyzwyczajajmy się do kryzysu energetycznego tylko go zwalczmy - obecny rząd należy wywieźć na taczkach i zastąpić takim który wznowi współpracę z Rosją, co zapewni nam tanie podstawowe surowce. 2022 rok i Polak musi się martwić czy będzie miał ciepło w domu xD
@Gwendeith: Wszystkie ciepłe uczucia które wobec ciebie miałam nagle wyparowały. Mimo różnic poglądów zawsze cię szanowałam, bo uważałam, że to nie twoja wina czym jesteś. Widzę, że jednak wybrałeś życie w niekończącym się smutku do samotnej śmierci, pozbawiony nie tylko miłości, ale też własnego rozumu. Smutno mi.
Aha dehumanizacja


@Gwendeith: Nie, po prostu robisz sobie gówno z mózgu chlając i przebywając z wujami stachami i formbimi. I o ile byłeś nieszkodliwy to liczyłam że ci się uda, tak teraz tylko mi smutno że sobie sam marnujesz życie.