Wpis z mikrobloga

@TheScarecrow: o panu Miłość?
Prowadził kontrolowany upadek williamsa co było widoczne za każdym razem a z przykładów jakie mi z miejsca przychodzą to choćby ostatni jego projekt tz regulamin mówił ze zawieszenie nie może się składać z więcej niż 5 elementów a on zrobił z sześciu
Lusterka nie mogły być elementem aerodynamicznym to zrobił takie ze już bardziej aerodynamiczne być nie mogły
Podobnie z błędami w Ferrari bo każdy kto ogląda
@TheScarecrow: możliwe ze był tylko podstawionym kozłem ofiarnym by winy nie przypisać Claire a to ona chciała się szybko na paydriverach nachapac milionów bez wydawania na prawdziwy rozwój i potem sprzedać i tak za gruby chajs i tak tez się stało
Na początku tego upadku myślałem ze to Toto zorganizował by tanio stworzyć sobie stajnie satelicką ale tak się nie stało. Prawdopodobnie sam przemyślał to dobrze i zrezygnował obawiając się sytuacji
@TheScarecrow: nie to chciałem powiedzieć ale z pewnością robi wszystko by przegrać. Już nawet Elkann mówi że chce mistrza do 2026 xD i to w momencie kiedy jego auto jest wolniejsze od Maxa o 0,021s ( ͡° ͜ʖ ͡°)