Wpis z mikrobloga

Wykopki. Pokłóciłem z laską z #tinder xD Powód błahy. Czy to jest naganne zwrócić uwagę #rozowypasek że nalezy się przywitać? xD
Oczywiscie zostalem zwyzywany od inceli, że nie tak się zaczyna rozmowe. Generalnie od początku sprawiała wrażenie mało zainteresowanej, jeżeli wcale. Zaczęła wróżyć z fusów na temat mojej osoby (oczywiście negatywnie) xD
Jakieś zagrywki typu, że ja uważam że kobiety są gorsze. Chciałem, żeby mi wskazała gdzie tak napisałem. Moje pytanie pozostało bez odpowiedzi.
Dochodzę do wniosku, że ten tinder to ściek. A dla mało atrakcyjnego faceta to droga donikąd.
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakismadrynickpolacinsku: Czy Ty masz 12 lat?
W prawo daje się pod wpływem jednej, góra dwóch chwil.
Sprawa numer dwa: oczekiwanie ze wygra się z kobietą (szczególnie na tinderze) jest założeniem tak bzdurnym że nie potrafię tego ogarnąć.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: głupia jakaś :) ale osobiscie nie wyskakiwałbym z tekstem, ze należy się przywitać :) rodziców miała/ma od wychowywania. Generalnie najlepiej nie zwracać innym uwagi na takie rzeczy. Chyba ze akurat robi z polykiem i się jej makijaż lekko rozmazał. Wówczas warto szepnąć: kochana, kreska ci się #!$%@? ;) Do tego czasu lepiej starac sie byc milym i czerpac radosc z chwili. Z fartem :)
  • Odpowiedz
@clas: Zależy co chcesz ugrać. Bo jak nie boisz się, że przypniesz ksieżniczkę do muru argumentami i ona ucieknie, to da się. Czemu miałoby się nie dać? Moja wina, że one mają ego wywalone w kosmos?


@jakismadrynickpolacinsku: Ja się nie boje i księżniczek nie szukam.
  • Odpowiedz