Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: O to mi chodzi od początku, rosjanie tam mieli od cholery czołgów (widziałem wiliczenia że około 200) tam nie było szans na takie coś jak na północ od Izium. A to że rosjanie musieli rzucić rezerwy za dniepru daje solidne fundamenty pod kolejne takie nieudane ofensywy.
@mondrymiszcz: gosc ma z ego ewidentnie problemy. pisalem juz dzisiaj to tylko przekleje co pisalem wczesniej

wolskiego zabolało ego jak mu powiedzieli ze sie pomylił, więc dzisiaj postanowił wrzucic twita z washington post o olbrzymich stratach ukraincow pod chersoniem ze niby miał rację. ch*j ze kijow zarzadzil blackout informacyjny wlasnie miedzy innymi zeby takie informacje mające wpływ na odbiór tej ofensywy przez obywateli ukrainy i wspierających nie krązyły po sieci. wolski
@zobq: @OBAFGKM: mi chodzi o to zdanie "publicznie przyznam się,że się myliłem". Normalny człowiek po prostu mówi,że się mylił. A tutaj widać,że jednak wolałby nie mówić.

Co do Wolskiego to tak jak pisałem,nie hejtuje go,ma fajne programy, można się dowiedzieć parę rzeczy. Ale chyba niepotrzebnie się spina z tym czy się mylił czy nie. Każdy normalny rozumie,że to trochę wróżenie z fusów,ja tam nie oczekuje od niego jakichś prawd objawionych.
Co ma ten tekst w związku z jego ego?


@mel0nik: a no to, że chłop się pomylił - bywa. Zamiast normalnie napisać "no tego to nie przewidziałem" to on robi jakiś trailer tego co to on niby nie powie ALE pod warunkiem, że ruskie zrobią cośtam cośtam. I pyk, przyznanie się do błędu już wcale nie jest w gestii p. Wolskiego, tylko zalezy od tego co zrobi JE Włodymir Włodymirowicz Fjutin.
@slapdash: i przecież ABSOLUTNIE ZADEN NORMALNY CZLOWIEK by nawet nie mrugnął okiem, ani nie zaczął go hejtieac,bo co ma #!$%@? wiedzieć chłop siedzący na piętrze we Wrocku? I tak daje kawał wiedzy, nam, którzy jeszcze pół roku temu nie wiedzieli nic o czołgach,rakietach itd. Także Jaro, więcej luzu, jest dobrze.
ABSOLUTNIE ZADEN NORMALNY CZLOWIEK by nawet nie mrugnął okiem,


@mondrymiszcz: pełna zgoda. No, może trochę smiszków-hiszków by było, ale #!$%@? no, Ukraińcy zaskoczyli dowództwo drugiej najsilniejszej armii na Ukrainie.