Wpis z mikrobloga

@breakdown_: Na jego obronę to powiem, że nikt się cholera nie spodziewał takiego szybkiego tempa ataku i tyłu sukcesów w tak krótkim czasie. Wszyscy spodziewali się, że walki będą o drobne miejscowości na granicy frontu chersońskiego a tu ofensywa w kilku miejscach, masa jeńców, duże straty. Wszyscy trzymali za to kciuki, ale mało który ekspert zakładał tak optymistyczny scenariusz. Biorąc pod uwagę okoliczności trudno sobie wyobrazić lepiej przeprowadzoną operacje.
@Frasad: sam kanał yt, regularne filmy boże, drobni sponsorzy , tipy i przelewy z yt to fajne życie. Robisz to co lubisz i jeszcze możesz zarabiać tyle co na etacie
@breakdown_: Na jego obronę to powiem, że nikt się cholera nie spodziewał takiego szybkiego tempa ataku i tyłu sukcesów w tak krótkim czasie. Wszyscy spodziewali się, że walki będą o drobne miejscowości na granicy frontu chersońskiego a tu ofensywa w kilku miejscach, masa jeńców, duże straty. Wszyscy trzymali za to kciuki, ale mało który ekspert zakładał tak optymistyczny scenariusz. Biorąc pod uwagę okoliczności trudno sobie wyobrazić lepiej przeprowadzoną operacje.


@Kagernak:
@Gjt1337:
x2
Chersoń: jak na razie to nie myliłem się. Albo drogie działania mylące dla UA (w najlepszym razie) albo w najgorszym:
generalnie nieudana ofensywa.
Charków: zaskoczenie i dla ruskich i dla mnie. Dla mnie bo uderzyli tym co mieli na miejscu - brak dużych ZT "świeżych". Ale o Charkowie nie wypowiadałem się poza wstawkami że "może być na tym kierunku ofensywa" - co kilka razy mówiłem.