Wpis z mikrobloga

W Warszawie gdybym się dobrze przedarł to 3,4 rząd od sceny byłby mój (wszedłem po otwarciu zaraz i musiałem odpuścić do tyłu przez bolący kręgosłup). Napalony na Feuerzone i rządny wydania ciężko zarobionych pieniędzy musiałem obejść się smakiem :/ Jedyne okienko podczas 12 godzin pracy i tylko i aż płyta. Zatem do zobaczenia w Chorzowie, tradycyjnie przy Stage B się ustawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rammstein
  • 8
@exile17 u mnie to wyszło przypadkiem. Wszedłem około 17:10 a stałem od plus minus godziny. Zaczęła się ulewa i część osób gdzieś się pochowała. Wszedłem na płytę i naliczyłem kilka rzędów od barierek ale zrezygnowałem z powodów przedstawionych wcześniej
@vagner: od której stałeś pod stadionem, żeby być w tych pierwszych 3-4 rzędach?


@exile17: ja na spokojnie wszedłem na stadion o 17:40, podreptałem do przodu i przede mną były max 4 rzędy osób.

@vagner: na 100% osobne wejście, bo i jak inaczej to ogarniać. Obawiam się, że FZ będzie wypełnione po brzegi, jeszcze bardziej się obawiam że LiveNation jak to oni jebnęło tą FZ na pół stadionu... Dla mnie
enron - > @vagner: od której stałeś pod stadionem, żeby być w tych pierwszych 3-4 rzę...
@enron widziałem feuerzone na innych stadionach i możesz mieć rację. Żeby nie wyszło że od zwykłej płyty dzieli nas po 10 metrów xdd. CO do kibla, widziałem że w Niemczech toiki stawiali na płycie. O siebie tez miałem obawy a nawet piwo wypiłem i wytrzymałem aż do połowy drogi do domu "cpn był grany ".
@vagner: jedyne co, to liczę na to że skoro Rammstein był w stanie zażądać innego stadionu niż Kibel Narodowy to tak samo ustalił jaki procent miejsc stojących może stanowić FZ.
Jak patrzyłem na koncerty w USA, to w niektórych nawet się kupowało konkretne rzędy w FZ - nie mam pojęcia jak to realizowali.

Choć generalnie to jestem zdania, że na prawdziwych koncertach powinno być jak zawsze - komu zależy i ma