Wpis z mikrobloga

#macbook
#apple

Mam w sobotę poprawkę egzaminu na studia. Potrzebuję zrobić proste zadanie w excelu. Będą tam robione podstawowe, proste czynności (dzielenie, dodawanie, mnożenie, suma, blokowanie komórek, żeby się nie przesuwały itp xD). Czy jak zrobię to zadanie w numbers i przekonwertuje do pliku excela .xls, to czy wszystkie formuły będą 1:1 takie same, żeby baba sobie mogła to u siebie odczytać? Mam dostęp do pakietu MS z uczelni przez WWW, ale jakoś nie lubię korzystać z tego przez przeglądarkę. Do pisania inżynierki używam Pages i mi wystarcza, przyzwyczaiłem się już do tego, więc i egzamin chce napisać na numbers.
  • 11
@nortonas: Coś ci powiem co cię zwali z krzesła i co odkryłem dopiero na drugim roku studiów XD wystarczy pobrać daną appke (word, excel itp.) z Mac AppStore i zalogować się w niej kontem z uczelni gdzie masz office online XD normalnie działa XD
@Lordon: kurde, niestety u mnie uczelnia chyba przyżydziła i kupiła najtańszą licencje, bo po pobraniu pokazuje info, że mogę tylko wyświetlać dokumenty xD no nic, trudno xD