Wpis z mikrobloga

Nastały takie czasy, że żeby kupić dobry telefon trzeba zrobić doktorat na ten temat i stracić na to milion godzin, jeśli jest tutaj Mirek który kupił telefon w przedziale 1000-2000 i jest zadowolony to proszę bardzo o wpisanie modelu, a jeśli jest niezadowolony to tez poproszę żeby wiedzieć które omijać, niestety brak czasu na wieczne analizy i porównywanie modeli, nadmienię że nie gram w gierki, zależy mi na dobrej baterii, płynnym działaniu, jako takim aparacie i wytrzymałości fizycznej telefonu, dzięki za wszystkie odpowiedzi #telefony #smartfon #cokupic #xiaomi #samsung
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vulcanitu: chyba masz złe doświadczenia z przeszłości, nie rozumiem tego hejtu, chyba ból dupy samsungowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie miałem żadnej zwiechy ani nie znalazłem żadnego buga od dnia zakupu (chyba już będzie z pół roku), a stosunek jakości do ceny bezkonkurencyjny. Inaczej bym nie polecał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vulcanitu: ? A co ci te miui przeszkadza? To nie jest 2/32 zeby ledwo dzialal telefon, 15 min zajelo mi wyłączenie tego co zbedne. A tak - dziala jak strzala od nowosci zero problemow, jeszcze na sile wbijalem mu nowszy soft i zero zajakniecia.