Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie policzyłam ile mniej więcej wyniesie mnie inwestycja w siebie żeby wyglądać jeszcze bardziej kobieco. Odkładanie z marnej pensji zajmie pare lat. Mam odłożone póki co 20k i ponoć coś rodzice jak będą mogli to dołożą ale z tym to jak obietnice o złotych górach. Nie dla psa to nie dla przegrywa bycie płodna Juleczka (,)


#przegryw #looksmaxing #rozowepaski #niebieskiepaski #transseksualizm #lgbt #teczowepaski #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Kicia69 - Właśnie sobie policzyłam ile mniej więcej wyniesie mnie inwestycja w siebie...
źródło: comment_1662534037dcwRbgbKCTjvvHrQS35Ab2.jpg
  • 26
@Kicia69: A nie możesz robić jakichś ćwiczeń na tyłek żeby trochę urus? Tłuszcz można zgubić dietą i ćwiczeniami, dopiero jak to zawiedzie to można pomyśleć nad zabiegami, chociaż ja wolałbym mieć już nieidealną sylwetkę i ratować się odpowiednimi ciuchami, niż wydawać kupę kasy na liposukcje itp. Przecież cis laski też mają różne typy sylwetki, nie każda jest klepsydra czy gruszka. No chyba, że masz barki dwa razy szersze niż biodra, ale
@cutecatboy: Niby tak. Ćwiczę regularnie fitness od 2 lat wiec tłucz poszedł ale chodzi mi głównie o zrobienie talii bo tego nie mam naturalnie a chciałabym mieć. Ja teraz źle nie wyglądam ale chciałabym na pewno wyglądać bardziej kobieco. Ubraniami teraz maskuje moje niedoskonałości ale nie chce ciagle tego robić i chce złożyć jakieś fajne obcisłe sukienki i mieć biust. Bo teraz to nie ukrywam jak założę sukienkę jakakolwiek to wygadam
@Kicia69 dorzucę swoje trzy grosze...
Fajnie że coś w kwestii tranzycji idzie do przodu. Odwagi podczas zabiegów, silna bądź i zlewaj hejterów ()

A ze zbiórka spróbuj podzialac. Chyba nic nie stracisz A możesz zyskać sporo. I tak fajnie że masz 20k już uzbierane.