Wpis z mikrobloga

@milymirek:

Ta twoja niezachwiana wiara, że ty tutaj masz coś wartościowego do powiedzenia. xD

Mówi koleś który zestawia zastrzelenie człowieka z aborcją xD Z resztą sam najwyraźniej stwierdziłeś, że mam coś do powiedzenia co Cię interesuje, bo zawróciłeś mi tutaj dupę swoim spermiarskim gówno komentarzem.

Zgodziłeś się z takim zestawieniem, jak wydawało ci się że to ma potwierdzać twoje przekonania. Teraz piszesz że to tutaj w ogóle ale to w ogóle
Mówi koleś który zestawia zastrzelenie człowieka z aborcją xD


@Zgrywajac_twardziela: Nie. Zestawiłem relację między np. "zapobieganiem patrzeniu na czyjąś chorobę, poprzez aborcję", z relacją "zapobiegania śmierci od uderzenia w drzewo, poprzez zastrzelenie chwilę przed".
Bo argumentacja takich jak ty jest taka, że jak ma umżeć po urodzeniu, to lepiej zabić chwilę wcześniej, i to zrobi wielką różnicę. Jak umiera naturalnie to jest to straszliwe i szokujące i winni przeciwnicy aborcji, a
milymirek - > Mówi koleś który zestawia zastrzelenie człowieka z aborcją xD

@Zgryw...

źródło: comment_1662563180JBcycDIQPYhCpyy0uOp0VG.jpg

Pobierz
Jednostka ludzka, ależ prawacy uwielbiają wymyślać przeróżne nazwy i definicje na płoda byleby go nie nazwać płodem, i możliwe jak najbardziej go spersonifikować, to jakaś dziecinada jest xD


@Zgrywajac_twardziela: Ależ lewacy lubią nazywać nienarodzone dzieci płodami, byle nie nazywać ich dziećmi, i możliwie jak najbardziej je odczłowieczyć, to jakaś dziecinada jest. XD

płód nie jest i nigdy nie będzie równy człowiekowi żywemu, narodzonemu.


@Zgrywajac_twardziela: W sprawie prawa do życia jest
@vrim:

Ależ lewacy lubią nazywać nienarodzone dzieci płodami, byle nie nazywać ich dziećmi, i możliwie jak najbardziej je odczłowieczyć, to jakaś dziecinada jest. XD

Płód jest nazwą naukową, wysrywy prawaków są wysrywami, i dziecinadą xD

W sprawie prawa do życia jest i będzie równy. Nikt nie twierdzi, że człowiek nienarodzony ma dokładnie taki sam zbiór praw jak narodzony.

W cywilizowanych krajach nikt tak sprawy na szczęście na stawia. Mam nadzieję, że
Wiadomo wszyscy to debile tylko wielga bolzga husarska najlepsza i najmądrzejsza.


@Zgrywajac_twardziela: Ale w Polsce nie jest tak, jak w normalnym kraju. XD

wysrywy prawaków są wysrywami, i dziecinadą


@Zgrywajac_twardziela: Nie mniej dziecinnymi niż nazywanie osądów, z którymi się nie zgadzasz, dziecinadą. ¯\(ツ)_/¯

W cywilizowanych krajach nikt tak sprawy na szczęście na stawia. Mam nadzieję, że i w polskim ciemnogrodzie się to niedługo zmieni, bo pranie mózgów przez kościół
Nie są to pojęcia tożsame, jednak zbiór płodów zawiera się w zbiorze ludzi.


@vrim: Tak. Dokładnie to pojęcie "płód" to jest hiponim w stosunku do pojęcia "człowiek".
Albo można powiedzieć, że "człowiek" to hiperonim w stosunku do pojęcia "płód".
@vrim:

Ale w Polsce nie jest tak, jak w normalnym kraju. XD

No niestety, ciemnogród motzno, na szczęście widać przemiany w społeczeństwie i coraz mniej młodych ludzi wierzy w takie bzdury.

Nie mniej dziecinnymi niż nazywanie osądów, z którymi się nie zgadzasz, dziecinadą. ¯_(ツ)

Dziecinadą jest wymyślanie sobie jakichś bzdurnych określeń, by nacechować emocjonalnie swoje poglądy. Jakoś ludzie pro aborcyjni nie piszą w co drugim zdaniu o "usunięciu pasożyta", tylko