Wpis z mikrobloga

@milymirek:

A znalazłeś już argument, dlaczego to że człowiek jest zwierzęciem sprawia, że aborcja człowieka jest dopuszczalna? xD Czy nadal nic? xD

Aborcja płodu i przerwanie ciąży. Co to jest aborcja człowieka? xD Coraz głupsze te terminy prawactwo wymyśla, najpierw "nienarodzone dzieci" teraz aborcja człowieka, ludzie... ()

Rzucona łatka bez żadnej wartości i bez żadnego pokrycia.

Podałem doskonałe argumenty odnoszące się w punkt do sytuacji.

Teraz ty...
Aborcja płodu i przerwanie ciąży. Co to jest aborcja człowieka? xD Coraz głupsze te terminy prawactwo wymyśla, najpierw "nienarodzone dzieci" teraz aborcja człowieka, ludzie... ()


@Zgrywajac_twardziela: Czyli nadal nic nie świta, coś palnąłeś o tych zwierzętach, i nadal nie wiesz po co. xDD

I znów wracasz do tematu, do którego TEŻ nie odpowiedziałeś. Co sądzisz o rozróżnieniu pojęć człowiek - osoba?
Bo mam bekę, że nie ogarniasz
@milymirek:
Chłopie, powielasz te same brednie prawackie co każdy z Was, nawet mi się tych głupot prostować nie chce i odpisywać na nie, bo to donikąd nie prowadzi, absurd goni absurd. Płód autonomiczny, i zestawienie płodu z żywym człowiekiem, no ludzie. To jak ten płód jest taki autonomiczny to proponuję wyciąganie płodów w ramach aborcji, te co przeżyją to mogą przetrwać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie brnę
Chłopie, powielasz te same brednie prawackie co każdy z Was


@Zgrywajac_twardziela: Ahaha. Nic a nic nie potrafisz się odnieść.
Ja nie znam nikogo prócz mnie, kto argumentuje w ten sposób, jaki podałem o tym procesie autonomicznym. Przynajmniej na wykopie.
I już kolejna bzdura którą piszesz.
Potrafisz trzy po trzy napisać, coś co nawet źle zrozumiałeś od jakiegoś aborcjonisty, ale ego nie pozwala ci dopuścić myśli, że nie masz pojęcia o czym
@milymirek:

Nie. Napisałem, z czym się zgodziłeś, że płód różni się od człowieka urodzonego, tak jak dziecko od człowieka dorosłego.

Wiec sam sobie podałeś jak na tacy argument dlaczego Twoje porównanie jest bez sensu.

Stale próbujesz, wijesz się, zapętlasz, się, insynuujesz coś(czasem wprost sprzecznie od tego co napisałem), ale nic ci to nie wychodzi.

Niczego nie próbuję, po prosu nie zamierzam się bawić w Wasze prawackie gierki, gdzie rzuca się jakimś
Wiec sam sobie podałeś jak na tacy argument dlaczego Twoje porównanie jest bez sensu.


@Zgrywajac_twardziela: ...
Ty naprawdę nie ogarniasz co się pisze? Chyba nie twierdzisz, że dziecko nie ma nic wspólnego z dorosłym? To jest to samo, ten sam byt (no pisałem o tym, znowu powodujesz zapętlenie tematu), tylko ma przekształconą część swoich cech (jak np. wzrost).

Wasze prawackie gierki, gdzie rzuca się jakimś debilnym, przeważnie mocno podszytym emocjami


@
Co to w ogóle znaczy istoty ludzkie?


@Zgrywajac_twardziela: To, że zarówno płód, jak dorosły człowiek, to przedstawiciel gatunku homo sapiens, jednostka ludzka.

bez świadomości


@Zgrywajac_twardziela: Nieprzytomnym też odmawiasz prawa do życia? Wydaje mi się, że mimo wszystko nie.

Płodowi nie przysługują jakiekolwiek prawa przysługujące człowiekowi


@Zgrywajac_twardziela: Niekiedy może dziedziczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pańską Deklarację praw człowieka, to... #pdk

nawet wykształconego układu nerwowego
@milymirek:

Ty naprawdę nie ogarniasz co się pisze? Chyba nie twierdzisz, że dziecko nie ma nic wspólnego z dorosłym? To jest to samo, ten sam byt (no pisałem o tym, znowu powodujesz zapętlenie tematu), tylko ma przekształconą część swoich cech (jak np. wzrost).

No i to jest właśnie o o czym mówię xD Dyskusja dotyczy płodu, ale znowu wyskakujesz z jakimś debilizmem i nagle o dziecku tutaj piszesz, mimo że temat
@vrim:

To, że zarówno płód, jak dorosły człowiek, to przedstawiciel gatunku homo sapiens, jednostka ludzka.

Jednostka ludzka, ależ prawacy uwielbiają wymyślać przeróżne nazwy i definicje na płoda byleby go nie nazwać płodem, i możliwe jak najbardziej go spersonifikować, to jakaś dziecinada jest xD Nikt nie twierdzi, że płód ludzki nie jest płodem ludzkim, tylko, że płód nie jest i nigdy nie będzie równy człowiekowi żywemu, narodzonemu.

Nieprzytomnym też odmawiasz prawa do
No i to jest właśnie o o czym mówię xD Dyskusja dotyczy płodu, ale znowu wyskakujesz z jakimś debilizmem i nagle o dziecku tutaj piszesz, mimo że temat nigdy nie dotyczył zestawienia dorosły-dziecko. Zwyczajnie szkoda mi czasu na takie pierdy.


@Zgrywajac_twardziela: Ta twoja niezachwiana wiara, że ty tutaj masz coś wartościowego do powiedzenia. xD
Zgodziłeś się z takim zestawieniem, jak wydawało ci się że to ma potwierdzać twoje przekonania. Teraz piszesz