Wpis z mikrobloga

@wokub:

Sugerujesz, że bezdomne dzieci/dzieci z domu dziecka powinny mieć eutanazję, bo są samotne i cierpią?

Uważam, że nie moralnym jest powoływanie do życia niechcianych dzieci. Rozwala mnie zawsze ta logika zestawiająca żyjące dzieci z płodami. Prawak myśli, że rzuci takim absurdalnym stwierdzeniem i to kogoś przekona. Płód nijak nie jest równy żyjącemu dziecku, choćby prawaczek nie wiadomo jak tego chciał ¯\_(ツ)_/¯
@Zgrywajac_twardziela: Dobra, ale też chyba jest nie moralne np. zakładanie przez lewaczków, że każdy ma się składać na aborcję, bo lewaczek nie umiał założyć gumki. My chyba omijamy bardzo ważny element jak prezerwatywy i pigułki dzień po. Co też w pewien sposób świadczy o tym, że tacy ludzie nie powinni mieć dzieci, skoro są na to za głupi. Tak czy siak, nie widzę powodu, żeby po 500+ dla patusów składać się
@morgiel: Ale mnie #!$%@?ł ten post xddddd Normalnie nie odpowiadam na memy, ale trzeba bronić Mopsików!

Jestem ultra fanem mopsów, nie ma lepszych towarzyszy na świecie, więc muszę rozwiać parę mitów.

Po pierwsze, mops jest mega starą rasą, ma ponad 2500 lat. Przez ten czas rasa praktycznie nie była modyfikowana, jedyna tego typu akcja działą się około 1900 r. w Anglii, ale w porównaniu do innych psów, które masowo były poddawane
@wokub:

Dobra, ale też chyba jest nie moralne np. zakładanie przez lewaczków, że każdy ma się składać na aborcję, bo lewaczek nie umiał założyć gumki.

Spoko niech nie będzie finansowana z budżetu, ale odrzućmy wtedy też finansowanie utrzymywania ciąży. Ja np. nie mam ochoty płacić za czyjś kaprys posiadania dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo służba zdrowia jest publiczna i obejmuje zabiegi potrzebne możliwe jak najszerszej grupie
bez kitu, jakby wygląd miał coś tutaj do rzeczy xDDDD


@theicecold: Używanie brzydszego zdjęcia ma, bo używa się ich świadomie, żeby w głowach aborcjonistów brzydota wizualna pasowała do ich niechęci do osoby.
Ma coś do rzeczy, całkiem sporo.

tak, aborcja=holocaust, zupełnie nie ma różnicy, zupełnie


@theicecold: Ty: aborcja=holokaust
Ja: Oczyszczanie kraju z chorych dzieci czy dorosłych=hitleryzm

No nie zgodzimy się, jeśli nie czytasz ze zrozumieniem.
Hitler dopuszczał mordowanie podludzi, bo
@Zgrywajac_twardziela: A zawodzi w promilu przypadków. Można nawet się domyślić, że ten promil stanowi mniejszą liczbę aborcji niż widzimisię Julek. Też nie widzę nigdzie akcji promujących antykoncepcję, a o aborcji non stop. Może wyjdziemy na ulicę w 200tyś osób za refundacją ucięcia palców u osób, które mają np. 6 u jednej ręki. Bardzo istotna sprawa. Oczywiście sarkazm, aborcja to gwno temat, ktory powinien dotykac malej czesci spoleczenstwa i jest tematem zastepczym
xD ¯_(ツ)_/¯


@Zgrywajac_twardziela: A znalazłeś już argument, dlaczego to że człowiek jest zwierzęciem sprawia, że aborcja człowieka jest dopuszczalna? xD Czy nadal nic? xD

bezsensowny argument nijak mający się do sytuacji


Rzucona łatka bez żadnej wartości i bez żadnego pokrycia.
Podałem doskonałe argumenty odnoszące się w punkt do sytuacji.

Teraz ty...
gościu wracaj do średniowiecza czy na zebranie ordo szuris czy skąd się urwałeś, nie wiem jak można być tak zacofanym człowiekiem w dzisiejszych czasach, lata edukacji jak krew w piach, absolutnie obrzydliwe


@deziom: Do średniowiecza? Tam chyba jakieś płody ze skał zrzucali, czy coś takiego? A nie, to było wcześniej.
Nawet dzisiaj z takim barbarzyństwem trzeba walczyć.
Masz problem do średniowiecza, bo obalił twoje ulubione czasy barbarzyństwa.
A ideał prawdziwego lewicowca
@wokub:

A zawodzi w promilu przypadków. Można nawet się domyślić, że ten promil stanowi mniejszą liczbę aborcji niż widzimisię Julek.

Ty na serio myślisz, że istnieją jakieś "Julki" które chcą zamiast antykoncepcji się poddawać zabiegowi aborcji? xD

Też nie widzę nigdzie akcji promujących antykoncepcję, a o aborcji non stop. Może wyjdziemy na ulicę w 200tyś osób za refundacją ucięcia palców u osób, które mają np. 6 u jednej ręki. Bardzo istotna
@Matioz:

możesz obrażać mnie, możesz obrażać Papieża, ale od Mopsów i Wielkiego Polaka proszę się #!$%@?ć (òóˇ)

Po pierwsze nigdzie mopsów nie obrażam, uważam je za fajne pieski. Po drugiego jakiego Wielkiego Polaka masz na myśli? Napisałeś, że papieża można, a Wielkiego Polaka nie, to kto nim jest jak nie pawlacz? xd