Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 254
@Kempes: Zamknij mordę! Macie 500plus, uszczelniony VAT, 3000 złoty na miau węglowy! #!$%@?, wstajemy z kolan. ZAMKNĄĆ MORDĘ, BO PRZYJDZIE NIEMIEC TUSK I WAM WSZYSTKO ZABIERZE, SPRZEDA MOCODAWCOM.
No to mniej więcej tak przeciętny pisowiec myśli.
  • Odpowiedz
@Kempes: to już wiadomo za co dostał traktor od jedynego przedstawiciela w Polsce. Brat chciał się odwdzięczyć.
Wszystko robią tak jak w rosji, a to jest jawne działanie na szkodę skarbu państwa i to przez ministra.
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: Też mnie to smuci. Niedługo spłacę sobie mieszkanie i planowałem od razu zacząć myśleć o budowie domu bo będę na czysto finansowo ale się waham. Może jednak lepiej #!$%@?ć z tego gnojownika. Niech PiSowcy gniją w tym kraju sami ze sobą...
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: Mnie to boli o tyle, że tu mniej więcej wiem na czym stoję. Myślałem o Szwecji/Norwegii. W Szwecji bym pewnie uderzył od razu w Ericssona bo już pracowałem, ale w Polsce. Ale nadal, z majątkiem polskim, nie tak małym, tam będę raczej średnio wysoko w hierarchii. A nie mam ochoty na dalsze mieszkanie w mieszkaniu i też specjalnie czasu na takie kombinacje...
  • Odpowiedz
Panowie spokojnie, przecież można złożyć wniosek do prokuratury i się nim zajmą.


@jucio: niby nic nie zrobią, chociaż wiara jakąś jest, wszystkich skarg raczej nie będą mogli odrzucić. Żyjemy w #!$%@? kraju w #!$%@?..h czasach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: ale z tym #bekazlewactwa to pojechałeś, klasyczne wyparcie konserw. Wybrali rząd, a teraz chcą wszystkim wmówić , że to lewactwo XD Chociaż przyznaj się, że dałeś się w #!$%@? zrobić tym ich konserwatyzmem, a nie robisz z siebie ułoma
  • Odpowiedz
@Kempes: A wiecie co jest przerażające? Że z pisowcami jest tak, że wystareczy, ze oko mediów skupi się na jakimś pisowcu i wychodzą wały, nepotyzm itd. Ludzie, to jest jeden z tysięcy działaczy PiS, przecież oni kręcą takie lody, jakich nikt od 89 nie kręcił.
Ale do elektoratu nie trafia to, ze dajcie mi pisowca to znajdę na niego aferę. Nie, będą dalej ich ślepo popierać, bo są głupi. Do tego
  • Odpowiedz