Wpis z mikrobloga

Po co chcesz kupować kurs programowania? W necie masz od groma bezpłatnych i płatnych materiałów które nauczą cię więcej niż bootcamp.
Poza tym, jeśli myślisz że bootcamp pomoże ci znaleźć pierwszą pracę to jesteś w grubym błędzie
  • Odpowiedz
@borum: Tak jak napisał wyżej @Rhodium spróbuj najpierw bezpłatnych materiałów i zobacz czy masz tyle samozaparcia i czasu, żeby się nauczyć. Potem ew. rozglądaj się za kursem :) W razie czego polecam się ;)

Dla mnie na ich stronie jest jedna czerwona flaga "98% employment rate". Pracowałem niegdyś w firmie, która robiła takie "kursy z gwarancją zatrudnienia". Generalnie jest to ściema - proponują Ci potem "pracę" za 1000zł przy przygotowaniu jakiejś
  • Odpowiedz
@programming4you: Ciekawa metoda promocji swojego kursu. Nieco lepszą klasę pokazuje się płacąc za swoją reklamę, niż oczerniając bezpodstawnie konkurenta. Tak, czy inaczej, życzę powodzenia w rozwoju Pańskich kursów i pomaganiu nam w osiągnięciu wspólnego celu- pomocy wszystkim chętnym w dołączeniu do branży IT!

Ja również miałem styczność z firmami, które oferowały wirtualną gwarancję pracy, więc mimo że mam za złe odwołanie się do konkretnego przypadku GoIT, to rozumiem obawy @programming4you .
  • Odpowiedz
@borum: Wzialem udzial w 4 dniowym darmowym maratonie testera manualnego.
Prezentacje byly wadliwie skonstruowane. Jako przyklady modelowe byly uzywane slowa, ktore nie istnieja zarowno w jezyku polskim jak rowniez angielskim np. slowo "zalokowac", bylo uzyte w rozumieniu lokalizacji tzn. gdzie znajduje sie dany element strony. Nawet po angielsku "allocate", nie odnosi sie do lokalizacji. To tylko jedne przyklad.
Ogolnie potworne merytoryczne potkniecia zupelnie partackie! I to wszystko na 4 dniowym maratonie,
  • Odpowiedz