Wpis z mikrobloga

@Interwyga jak ja zaczynałem w bmw to mieszkałem w ferienwohnung do czasu aż znalazłem swoje mieszkanie, zawsze możesz poszukac leihfirmy która ogarnia robote z mieszkaniem, a później się rozglądać, bo bez pasków z wypłaty to szanse na mieszkanie są bliskie zeru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: @profus: czasem zdarza się tak, że spółdzielnie wynajmują mieszkania na podstawie umowy o pracę. Co do Erfurtu to na taką opcję najłatwiej uda Ci się załapać w TAG Wohnen, albo WBG Zukunft. Z tym, że TAG ma mieszkania przede wszystkim w wielkich molochach na Nord albo Süd. WBG zazwyczaj ma mieszkania w budynkach 4 piętrowych w trochę przyjemniejszych okolicach. Jeżeli będziesz pracował dla Zeitfirmy to być może mają jakieś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakaś alternatywa dla świeżo przyjezdnych niż wynajmowanie mieszkania ? :D

@Interwyga: jak już żywcem nic nie znajdziesz i nie musisz mieć luksusów to wpisz sobie w google monteurzimmer + miasto w jakim szukasz i napewno znajdziesz coś wolnego w małych pieniądzach i bez żadnych potwierdzeń wynagrodzenia. Minusem mogą być tylko współlokatorzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: jeżeli chodzi o Erfurt to pokój w hotelu to zazwyczaj około 300€ od osoby, kawalerka (nieumeblowane) ~400€, 2-pokojowe(nieumeblowane) ~500€, 3-pokojowe(nieumeblowane) ~600-700€, większych właściwie nie ma.
@NexciaK jakbyś mógł byłbym wdzięczny :) Nie zależy mi na start na luksusie jakimś, chce na te 3 miesiące dopóki nie będzie potwierdzeń wypłat jakoś mieszkać bez współlokatorów :)