Wpis z mikrobloga

@KalashnikovMirasnikov: Potężnego Rumuna dałeś na czarną?! Jak mogłeś (,)

Ja mam na czarnej sprzedawców aka spamerów chińskich produktów, kilku neur0pków i to w sumie tyle. Może z 10 osób sie znajdzie na czarnej ¯\_(ツ)_/¯
czyli miękki herbatnik jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MostlyRenegade: Ty nie masz nikogo?( ͡º ͜ʖ͡º)

mam 4 sprzedawców chińskich rzeczy, kilku psycholi ( w tym neur0pków ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i kilku randomów ( w sumie, nie pamiętam czemu mam ich na czarnej xD)
Ty nie masz nikogo?


@Mr_3nKi_: tego nie powiedziałem. Zastosowałem tylko analizę konsekwencji twojej własnej tezy. Ja mam sporo osób na czarno, bo cenię sobie wygodę przeglądania i swój czas, którego nie muszę poświęcać na trolle i osoby bez rozumu i godności człowieka.
Zastosowałem tylko analizę konsekwencji twojej własnej tezy.


@MostlyRenegade: Tak jak napisałem. Mam kilku spamero-sprzedawców, jednego bota, kilku neur0pków, którzy sami mnie jako pierwsi wrzucili na czarną ( potem ja ich dla odwetu) i w sumie tyle. Na resztę mam wywalone, po prostu nie zwracam na nich uwagę i nie muszę na nich marnować czas. Widuje trolle i innych, ale nie wrzucam takich na czarną, bo po co? xD

bo cenię sobie
@Mr_3nKi_: to jest jak w tym meczu z rozkładem IQ, najpierw są ludzie którzy dają na czarno przez ból dupy, potem ludzie którzy nie daja na czarno bo myślą że mają mocną psyche a na samym końcu, z najwyższym IQ ludzie którzy wiedzą że nie warto marnować życia na czytanie konfederatów
@CamusVevo: Eee, ale polityke proszę zostawić za drzwiami ( ͠° °)

potem ludzie którzy nie daja na czarno bo myślą że mają mocną psyche


ooo to ja, to Ja!()