Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Po czym ktoś inny pisze ze Haha zgaszony jak pet! Dalej nie możesz odpisać bo OP cie dał na czarno wiec dobra plan b napisze do reszty na pw ze jestem na czarnej i nie mogę odpisać i cyk jakiś dobroduszny samarytanin publikuje moją wiadomość z priv. Raz tak miałem do dzisiaj to pamietam ()
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: panie weź pan, jak ktoś 5 dzień pod rząd wrzuca 'pamiętacie hehe jak robili w szkole bramki z materacy na wfie' to co ja mam z takim gałganem zrobić? Regulaminu nie łamie, inni to plusują, tagu autorskiego do tego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panie weź pan, jak ktoś 5 dzień pod rząd wrzuca 'pamiętacie hehe jak robili w szkole bramki z materacy na wfie'


@LifeReboot: Aa dobra, no to takiego z automatu na czarną. Są wyjątki, kiedy można dać na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Najbardziej mnie rozwala to, kiedy użytkownik "płacze" i pisze, że ma czarną zapełnioną. Nie wiem, czy taka osoba sie chwali, czy żali xD

To takie typowe "dzwonienie do kogoś"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: to jest żal. Jak chcesz dorzucić kolejnego trolla czy spamera debila a tu komunikat o limicie - to odczuwasz niemal fizyczny bul i żal.
  • Odpowiedz