Wpis z mikrobloga

Mamy już zaraz jesień, a umówić kogoś na montaż klimy w mieszkaniu wciąż jest wyzwaniem. Poprzednia firma oddała mi kasę, bo nie wiedzą kiedy dostaną urządzenie, które miało być na stanie. Druga ma się odezwać jak znajdą czas.

#zalesie #klimatyzacja
  • 8
@Drobar: Wrocław. Wybrałem model z polecanych jakichś, ale nie będę wybrzydzać. Czekałem miesiąc.

Jakieś na pewno da się kupić, ale nie chcę też byle gówna. I wolę kupić przez firmę montującą od razu, żeby nie było, że coś nie pasuje. Drugi problem to terminy na sam montaż. Sezon oni mają na robotę cały czas, tylko na inne typy urządzeń.
@Rogi_: a co takiego wyszukanego wybrałeś, że tyle się czeka? Ogólnie każda większa firma rzuca te 3 tygodnie ale często jak się pomęczy to nagle znajdują się szybsze terminy. Będę mógł polecić może kogoś (naprawdę ma szybkie terminy), ale dopiero po 13.09 jak na własnej skórze poznam montera którego inny wykopek polecił (Wrocław).
@drwxr: Haier Flexis Plus White Matt 2,6 kW - nic niezwykłego. Wkurzyli mnie i zrezygnowałem, bo mieli mnie w dupie. Mi się nie spieszy teraz, ale ogólnie takie firmy mają tyle zleceń, że nie zależy im na kliencie. Mam poleconą firmę lokalną teraz. Obiecali odpowiedź do jutra.

@ykk1: Panie, tu nie ma letko. To jest Ukraina.
@Rogi_: Jestem po montażu i tak jak obiecałem pisze. Mogę polecić ekipę z Wrocławia. Ukraińcy (gość od wielu lat ma firmę w PL), ale naprawdę wykonują robotę 10/10. Porządek, czystość i dokładność. Ceny chyba też najlepsze jak dobrze pogadasz ;). Terminy szybkie też powinieneś wyhaczyć.