Wpis z mikrobloga

ja pie*dole bo inaczej tego nie da sie okreslic. chłop wyjedzie ze wsi nawet do Japonii ale wies z chłopa nigdy

jak można sie tak w ogole ubrać gdziekolwiek indziej niz do pracy na podwórku. czy naprawde takie osoby nie maja jakiegokolwiek wyczucia elegancji i stylu albo chociaz norm spolecznych? jak można majac wiecej niz 14lat zalożyc takie ubrania do ludzi? nie mowie zeby przesadzic w druga strone i byc pseudodandysem w koszuli i marynarce 24/7 ale zeby nie moc załozyc czystych, uprasowanych i pasujacych choc troche do siebie ubran to juz trzeba sie postarać albo nie chciec na siebie popatrzec w lustrze. można założyc ładne szorty przed kolano, do tego koszulke (w serek czy polówke),krótkie białe albo kolorowe skarpetki i sneakersy i by to juz wygladalo z sensem i wyczuciem.

w stylowce opa nie ma nic co mozna by jeszcze uratowac - on ubral sie jak typowy uczen matfizu/student politechniki ktory przyjechal na studia z jakichs Lipinek Łużyckich gdzie nie mial od kogo czerpac wzorcow. brudne, wymięte oszczane spodnie, te czarne skarpety XD (ostatni raz takie skarpety widziałem u jakichś rumunów na bazarze, zaraz obok wkładek do gumowców). wisienka na torcie: czerwone buty które nie pasują do niczego. ten ubior jest akceptowalny chyba tylko dla 70latka. i wy sie wykopki dziwicie ze wy jestescie sami i nie mozecie sobie znalezc partnerek. gdybym był ojcem tej dziewczyny i ona by kogoś takiego przyprowadziła to bym chyba go wysmiał, potem opłuł i zrzucił ze schodów. #japonia #modameska #bekazwykopkow #ubierajsiezwykopem #bekazprzegrywow
źródło: comment_1662463739QGGYgzV6TBWu64z9JELKmx.jpg
  • 70
jak można sie tak w ogole ubrać gdziekolwiek indziej niz do pracy na podwórku


@pieknamarion: jak można być bardziej #p0lak niż Ty? Serio, jeśli ktokolwiek jest tu bez wyczucia smaku, gustu czy manier to nie OP tylko Ty.

w stylowce opa nie ma nic co mozna by jeszcze uratowac


W Twojej psychice nie da się nic uratować. Zwracać uwagę na takie rzeczy to jedno ale publicznie się do tego przyznawać to
@pieknamarion: taka prawda. Rozumiem, że ktoś może się skromnie ubrać, ale nie rozumiem jak można ubierać się jak fleja w brudne i znoszone buty. Takie obuwie można założyć do wyrzucania gnoju.

#!$%@? się do tego jak ktoś się ubiera?

@Shagal: nie chce być oceniany, to niech nie wrzuca zdjęć do neta.
ten ubior jest akceptowalny chyba tylko dla 70latka. i wy sie wykopki dziwicie ze wy jestescie sami i nie mozecie sobie znalezc partnerek.


@pieknamarion: Co to są za głupoty i wymysły xD Jest się samemu przez wygląd, w mniejszej części wpływa na to psychika a ubrania nie mają żadnego znaczenia. Wiesz co by jakaś Anetka gadała gdyby przyszedł 9/10 chad do biura na spotkanie biznesowe ubrany tak jak na zdj? "Ojejku
@tomeczek: steve jobs i zuckenberg mają (ten pierwsz miał) pasujące do siebie ubrania w dodatku kosmicznie drogie. Nie wiem czego to miało dowodzić. Obczaj ile kosztuje jeden t shirt właściciela facebooka
@Jinxisko: Ten kolega zwyczajnie pcha się w cykl mikrobloggera. W ogóle przeraża mnie ilość zakompleksionych przegrywów na mirko. Zero normalnego podejścia do człowieka, a wręcz prześmiewczy lincz, bo coś w ich oczach nie wygląda tak jak powinno. Jestem ciekaw jak działa psychika takich ludzi w życiu codziennym, ale patrząc jakie wstawki dają, to chyba nie jest za dobrze.
ja nie wiem czy te spodnie faktycznie są #!$%@?, czy jakieś zamszowe? bo jak #!$%@?, to nie rozumiem po co robić im zdjęcie jeszcze, potem się znajdzie taki ananas jak @pieknamarion i się #!$%@?
mam to samo, obrzydzaja mnie czarne skarpety, w dodatku takie dlugie. Sam nosze tylko krotkie biale. U rozowych taka czarna skieta to juz w ogole dla mnie red flag. #!$%@?.


@duzeelobenc: xd