Wpis z mikrobloga

Wywiad Tromby to takie imperium beki ze szok. Mozna go tak pieknie punktowac na kazdym pytaniu, ze az dziw, ze nikt z komentery tego nie robi, ale to Tromba "byly" czlonek ekipy, z duzymi zasiegami, wiec nikt go pewnie nie chce ruszac...

Ale gdy typ żali sie, ze zazdrosci takiej wolnosci slowa Nitrowi czy Xayo, to juz rece opadaja.. Tromba, Ty nie rozumiesz chyba roznicy miedzy Toba a nimi. Oni sa "tworcami" internetowymi, Ty jesteś PRODUKTEM! To nie ta sama połka, obok Nitra czy Xayo mozna polozyc Friza, nie Ciebie. Friz jako Tworca ekipy stworzył takie produkty jak Ty, Murcix, Marcysia i reszta, a moze bardziej Wasz wizerunek publiczny. Was jako ludzi mozna traktowac jako pracowników, zadnych tworców. Az dziwne ze Friz i Łuki nie zaznaczyli w umowach, ze kanały na yt/instagramie sa własnoscia firmy...

A swoja droga, zachecam posluchac wywiadu z Tromba, oraz jakiegokolwiek wywiadu z frizem. Od razu widac kto jest kim, Tromba opowiada glownie o sobie i swoim w-------m Ego, prowadzacy zadajac pytanie musi sugerowac mu np jakies plany na przyszlosc, itp. U Friza doskonale widac pasje do Youtuba, socialmediów biznesu... widac ze chlop tym zyje, interesuje sie, dzieki temu kreuje nowe pomysly... porostu widac kto jest tworca, cos stworzyl, a kto jest produktem, dostal cos, nie twierdze ze za darmo, ale napewno nie jest ten sam poziom, a ego jakby do wszystkiego sam doszedl. Samo traktowanie widzów wiele mówi. Tromba: widzowie to chorongiewy, ja tworze cos i sie nie podoba to w---------c..
Friz: Widzowie to nasi pracodawcy, jak im sie cos nie podoba, to znaczy ze trzeba zmienic kontent i dostosowac sie do widzów.
Chyba nie trzeba nic dodawac..

W sumie wyszło jakbym był fanem Friza, ale sluchajac Melepety nie da sie byc jego fanem i brać jego strone.

A co do rozpadu, Murcix na jednym filmie wspominala, ze jak chca cos zalatwic u "gory" zawsze wysylaja Trombe, on stał sie niejako ich reprezentantem. Skladajc wszystko do kupy spokojnie mozna dojsc do wniosku, ze powstal konflikt na lini Tromba<> friz i łuki. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. I tak było tutaj, pokonczyly sie umowy, Friz z lukim zaproponowali podobne zasady(z lepszym %, ale dalej na zasadzie Friz pracodawca, Tromba i reszta pracownicy) a odklejony Tromba z w-------m ego chcial wiecej wolnosci jak to mowil i z pozostałymi chcieli cos ugrac a tu zonk. Biedna Paulinka zostala tylko rozdarta pomiedzy "Miłością" a umową. Ale spokojnie skonczy sie umowa to skonczy sie i miłość
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#friz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amayetu: Masz rację, ja chyba pierwszy raz widzę żeby ktoś tak najeżdżał na rodziców żeby pokazać niby jak sobie dobrze w życiu sam poradziłem. Serio chłop naraża na hejt swoją rodzinę, nikt normalny takich rzeczy nie robi. Były też testy: na ostatnim roku trafiłem do gimnazjum na wsi, a ludzie ze wsi to ludzie ze wsi. Czyli na start obraża ludzi ze swojej szkoły. Mam też wrażanie, że po dostaniu
  • Odpowiedz
@Hagis6: Nic nie wspomnialem o rodzinie, bo to jednak rodzina. Nie powinno spraw prywatnych mieszac sie z wizerunkiem publicznym, a w samym wywiadzie jest masa innych spraw do ktorych mozna sie przyczepic i wypunktowac jak to pan Trombalski sie bardzo myli i czesto miesza w wypowiedziach.

Jedynie z tego co Tromba sam opowiedzial o rodzinie stawiajac sie w roli poszkodowanego, ciezko odnies wrazenie, ze to on po czesci byl osoba
  • Odpowiedz
po dostaniu przelewu z Fame po prostu poczuł się na tyle pewnie, że stwierdził że nie potrzebuje Friza i pociągnął za sobą innych zapominając, że bez Karola jego też by nie było i bez niego też popularność szybko się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hagis6: Byli tacy braci co poszli w full w MMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tromba ich przypomina, na
  • Odpowiedz
@amayetu: ja jednego nie rozumiem, jak mozna miec konflikt z kims komu zawdzieczasz WSZYSTKO? on powinien byc wdzieczny a nie klocic sie o kase ktora na nadmiar, on ma pewnei wiecej kasy niz wszyscy z tego tego razem wzieci xd
  • Odpowiedz
@Dejwor: Tak jak wyżej napisałem, on jest tylko pracowanikiem w ekipie. Jego wizerunek internetowy nie zostal stworzony przez niego, a wykreowany przez Ekipie(jako firma). Kazdy z ekipowiczów dostal tylko część dochodu kanału, moze wieksza, moze mniejsza ale nie calosc, bo byli zwyklymi pracownikami. Tylko jak widac nie kazdemu to pasowało, ale tak dziala swiat. Idziesz do roboty i robisz jakas robote, ktora jest warta X zl ale dostaje z niej
  • Odpowiedz
@amayetu: dobrze polaczyles kropki z tym, ze oni pewnie Trombe wyslali by cos zalatwil i nastapil totalny rozpad. Tromba smiertelnie poklocony z Frizem i Wujasem, MiniMajk chyba tez, a reszta poprostu tez sie oddalila jak sie nie udalo zalatwic tego co chcieli.
  • Odpowiedz
@Hagis6: ogół ie w życiu jets tak że jak ze ludzie mnie aja hujowych rodziców, i jest z tym taki problem ze większość ludzi tego nie zrozumie i osobniki takie jak ty, czy też inni rodzice będą go hejtowac.
Dla obrazu znajoma studiują o to samo parę lat niżej, mówiła mi o kimś "on mial tak ciężko życiowo, aż rodzice musieli mu pomagać, rozumie że mu nie szło". A ktoś
  • Odpowiedz
@topikPajak: Rozumiem, że można mieć nieciekawą sytuację rodzinna ale sluchales tych zarzutow ? Rodzice nie zapisali mnie na piłke do wszystkiego musialem dojsc sam albo przyklad z wyniesieniem śmieci. Nie bede oceniać ale jak ktoś wyżej napisał widać u niego wieczne stawianie się w roli ofiary.
  • Odpowiedz
@topikPajak: Rozumiem, że można mieć nieciekawą sytuację rodzinna ale sluchales tych zarzutow ? Rodzice nie zapisali mnie na piłke do wszystkiego musialem dojsc sam albo przyklad z wyniesieniem śmieci. Nie bede oceniać ale jak ktoś wyżej napisał widać u niego wieczne stawianie się w roli ofiary.
  • Odpowiedz
@Hagis6: mhhhh, a miał ich i siebie przy okazji publicznie rugac, jeśli tego nie rozumiesz to nwm czy jest sens tłumaczyć. Plus mam wrażenie że manipulujesz.
Bo o rodzicach mówi "nigdy nie dali mi żadnego wsparcia tylko dziadek był dobry", o rodzicach słowa nigdy na filmach nie powiedział za to babcie raz na jakiś czas wychwala i gloryfikuje. Więc to chyba o głupia piłkę nie chodzi.

Jordan Peterson fajnie porównał
  • Odpowiedz
@amayetu: Rozumiem, może przez caloksztalt te kwestie wydają się być bardziej naciagane ale nie powinno się oceniać. Też nie przypominam sobie żeby Tromba coś nagrywal z rodzicami czy do nich jeździl wiec dajmy temu spokój.
  • Odpowiedz