Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
781 521 + 88 + 23 = 781 632

88km - rozjazd po 23km wyścigu ( ͡ ͜ʖ ͡), gdy wszystko boli. A poważnie, objazd trasy MP XCM w Bardzie - będzie co jechać, ale dla koni chyba wszystko będzie do wjechania. Zjechać powinno dać się wszystko bez większego problemu (z jednym wyjątkiem zjazd z Ostrej Góry - tutaj trzeba będzie mega uważać, krótki strony, techniczny).
Początek będzie bardzo szybki, małe lekkie podjazdy, nieduże nachylenia, nawet rozważałem aby zmienić blat w rowerze na większy. W drugiej części zrozumiałem, że to by był kretyński pomysł :D

Garmin mi policzył: 2,461m przewyższenia, 87.57km - ale w kilku miejscach przestrzeliłem (climb pro zasłonił trasę, dopiero jego automatyczne przełączanie pomogło) oraz gdzieś raz nie trafiłem w singiel (na końcówce).

Naprawdę ciekawa trasa. Taki typowy maraton.

23km - wyścig (XCM w Głuchołazach, classic), ale co za wyścig, dwa razy leżałem zdarte mam prawie wszystko na skórze.
Raz za innym zawodnikiem jechałem na zjeździe, nie zauważyłem skrętu w prawo, myślałem, że prosto. On zaczyna hamować, ja ciut później, on skręca, a ja byłem po wewnętrznej... przytarłem o oponę i poleciałem na lewy łokieć i łopatkę.
Kolejny zjazd, szybki fajny, na końców mocno w prawo, z twardego na luźne... koło uciekło i tym razem: prawy łokieć, kolano oraz półdupek.
Masakra jakaś.

#rowerowyrownik #ruszkielce #mtb

Skrypt | Statystyki
jagodowy_krol - 781 521 + 88 + 23 = 781 632

88km - rozjazd po 23km wyścigu (⌐ ͡■ ͜...

źródło: comment_16624563865efraF7u4o6zjQAIOwkYtS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz