Wpis z mikrobloga

o co poszło, jak to o co. Wytłumaczenie jest dużo prostsze niż się wszystkim wydaję, gwiazdorzy już nie chcieli skakać do basenu z kulkami czy rzucać karłem w dal a pieniądze za projekty friza i wszystkie benefity chcieli za frajer. Friz powiedział stop i nara frajerzy, za co poleciał Mixer? Dokładnie za to samo czyli za lenistwo, friz jest tytanem pracy i takimi ludźmi się otacza szybko znalazł ludzi którzy chcą rzucać wirtualnym karłem. Po sukcesie czajnika widać, że na rynku ssanie na content ekipy sezonu pierwszego nadal jest.
Bardzo ładnie teraz widać jak bez twardej ręki Lukiego i Friza są strasznie nieporadni i w zasadzie potrafią tylko płakać
#friz
  • 10
  • Odpowiedz
@kidi1: Nie, bo mam sentyment. Już tłumacze jakoś trzy lata temu miałem gorszy okres, zawszę wracałem z pracy strugałem kartofle na obiad i w tle leciało daily friza kołoo 15 tak po prostu. W tym czasie mniej więcej wykaraskałem sie ze wszystkich problemów i zwyczajnie mi się dobrze to kojarzy i tak szczerze nawet sporo energii dały mi te głupie gówno filmiki
  • Odpowiedz