Wpis z mikrobloga

Dziś rozpoczynam swoją przygodę na trzecim tartaku. Dajcie kilka plusów na szczęście.
Za pierwszym razem daliście dużo i pracowało się super, jednak firma straciła głównego klienta dla którego cięliśmy drzewo, więc posypała się masa wypowiedzeń. Przejeżdżałem tam kilka razy i do tej pory wszystko stoi, aż łezka z oka cieknie.
Za drugim razem nie zrobiłem wpisu i nie popracowałem zbyt długo - drugiego dnia wyleciałem, bo zasnąłem na przerwie w samochodzie i akurat szef to zobaczył xD Po wyjściu z samochodu miotało mną jak po 10 harnasiach i jak tylko usłyszałem, że maszyna się zepsuła, to się cichaczem zawinąłem do domu.
Teraz trzecie podejście, więc liczę na was Miraski.

#pracbaza #przegryw #tartak #praca
Andy_Rosenbaum - Dziś rozpoczynam swoją przygodę na trzecim tartaku. Dajcie kilka plu...

źródło: comment_1662434479QTealKUTD4XIhOjDuAMKPU.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mitchumi nie, ja stwierdzam fakt i dodaję do tego moje przemyślenia, czyli komentarz racjonalizujacy działanie przełożonych. Może jakiś inny Mirek czytając wpis i mój komentarz dostrzeże, że spanie w robocie nie zapewni mu pracy w długiej perspektywie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andy_Rosenbaum: kurła byłem kiedyś w tartaku montować kamery xd nikt nawet nie udawał, że wie, co to bhp. Zimą, bez koszulek, bez kasków, bez okularów, w rękawicach przy pile, jazda
  • Odpowiedz