Wpis z mikrobloga

Skoro ~80% ludziom #!$%@? po alkoholu (dane z instytutu z dupy) to jestem za tym, żeby ten narkotyk zbanowali albo przynajmniej ograniczyli jego sprzedaż. Burdy, morderstwa, zaczepki, rozboje, wypadki samochodowe, syfiarstwo, puszczalstwo, wulgaryzmy, rzyganie, upadek społeczny, cofanie się w rozwoju.
Jak ja was alkusy nienawidzę. Psujecie mi życie waszymi czerwonymi mordami i waszym patusiarskim zachowaniem.
#alkohol
Pobierz
źródło: comment_1662415554Mt8XZJVjFHi0amYcCXBSeH.jpg
  • 3
@zloty_wkret: jak nie umiesz pić i obracasz się w towarzystwie żulerni i patologii ( stąd masz takie chore wzorce piciea- wszak każdy ocenia głównie przez pryzmat tego co sam zna najlepiej) to trudno- twoja sprawa. Ale nie rość sobie prawa do odbierania przyjemności innym ludziom. Bo i tak do gadki to masz tyle co żyd za okupacji.
@zloty_wkret: No to trochę prawda. Może mój niebieski nie jest czerwonym burakiem po alkoholu, ale staje się nieustępliwy i konfrontacyjny. Co śmieszne sam to dostrzega i na drugi dzień pyta się mnie czy przegiął. Ale jakby zaczął robić burdy i zionął agresją to faktycznie byłby problem.