Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: Odbiłem się. W sumie za bardzo nie wiedziałem czego się spodziewać a dostałem szablon od ubi - otwartą mapę z kupą rzeczy do odhaczenia. Czyli Assasin's Creed/Far Cry/Ghost Recon/Watch Dogs tym razem w bajkowej oprawie. Spróbować jeszcze raz? Będzie lepiej niż pierwsze 1-2 godziny?
Ale zaraz Plague Tale 2 ()
  • Odpowiedz
@KwasneJablko fajna. Bardzo fajna nawet. Na premierę chciałem kupić i w sumie cieszę się że dodało do GP ogram z przyjemnością przynajmniej do końca fabuły. Wczoraj chyba z 15 prób zrobiłem żeby pokonać jakiegoś wielkiego dzika. Najgorsze że zapis przed nim mi się zrobił z ~15% hp i musiałem tak go ogarnąć żeby nie dać się trafić.. najlepsze w tym wszystkim że po wygranej bitwie pełnej satysfakcji kilka metrów dalej znalazłem coś
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: przez pierwsze 20h byłem zachwycony, ale potem to już była straszna męczarnia. Ale gra wizualnie bardzo ładna. Myśle, że gdyby Ubisoft się za to nie zabrał tylko jakaś normalna firma to byłaby rewelacja. Ale całkiem przyjemna żeby sobie coś puścić w tle
Muszę kiedyś dokończyć, bo odpadłem przy finałowej misji z 1.5 roku temu.
  • Odpowiedz
Mechaniki bardzo fajne, fabuła już w innych UbiGrach jest miałka, a tu do tego jeszcze dziecinna, więc mi nie pasuje zbytnio. Stamina zużywana przy plywaniu też mnie drażni
  • Odpowiedz
  • 0
@tallman ale w sumie mkze byc zeby kilka godzin na niej zawiesić.

Osobiście tylko halo przeszedłem do końca. Żadna gra mnie az tak nie wciąga a jestem graczem 35 letnim.

W immortals mam 6h przegrane. Pewnie jeszcze trochę pogram i następna zacznę sprawdzać.
  • Odpowiedz