Wpis z mikrobloga

@murinius: tez szukam na wylot w pazdzierniku i powrot w listopadzie i jest qatar za 3k ale z przesiadkami w doha, jedna 8h, a druga 20. Jest tez emirates z krotkimi przesiadkami w dubaju, 4h i 7h koszt 3600. chyba doplace do emirates zeby nie robic specjalnie testu aby opuscic lotnisko w doha
  • Odpowiedz
  • 0
@Uggy Qatar często zmienia ceny i teraz nawet jest 3500 a z krótsza przesiadka 3800 widziałem. Emirates ogólnie drogi, w jakim terminie takie ceny? Sam planujesz całą podróż?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murinius: właśnie kupiłem lot do BKK na połowę listopada, co prawda przesiadka w Doha dość długa, ale nocka na lotnisku więc do przeżycia. 2 bilety, 3.5k w jedną stronę w Qatar.
Co do pogody to faktycznie nie ma reguły, ale z własnych obserwacji mogę powiedzieć że we wrześniu sporo pada w BKK, albo przynajmniej ja tak trafiłem ostatnim razem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murinius: najkrótszy Qatarem chyba 14h, ale zazwyczaj dość drogi. Ja kiedyś wyrwałem czarter z rainbow tours. W jedną stronę, bezpośrednio z Warszawy do Bangkoku za 800 PLN w jedną stronę. Ale na ten moment nie widzę żadnych promocji, ale zerknąć możesz :)
  • Odpowiedz
@murinius: Ja skorzystałam i nie polecam. Pan Marcin Wysocki obiecał zorganizować nam wycieczkę tańszą niż przez biuro, wykupiłam u niego tę usługę, ale niestety nie udało się. Mieliśmy lot czarterem bezpośredni 13 h, on zaproponował tańsze z 1-3 przesiadkami, trwające po 20h lub więcej. Jego hotele też były tańsze, ale z pluskwami w materacach. Na koniec znalazł nam lot bezpośredni do innego miasta, skąd musiałyśmy brać taxi, zamiast wyjazd na 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamyk73: finalnie samemu organizowałem sobie cały wyjazd i loty. wiadomo że z biurem jest łatwiej ale zazwyczaj dużo drożej na dalekich kierunkach.
  • Odpowiedz
@murinius: ja również nie polecaana Marcin Wysocki i jego firmy tanibilet.eu
Po zamieszczeniu w dniu dzisiejszym ogłoszenia, które wydawało się idealne wykupiłam usługę doradztwa.
Po zapłacie i przesłaniu maila od tej firmy okazało się, że oferta jest mocno podkolorowana.
Oferta miała zawierać hotel przy plaży, przelot z 10 kg bagażem oraz transferem z lotniska do hotelu.
Hotel wpisany przez tanibilet.eu w ogłoszeniu miał być przy plaży, do plaży realnie jest 30
  • Odpowiedz