Wpis z mikrobloga

Idealny sprzęt do triggerowania fanbojów klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Srebrny (jak wiemy ThinkPady mogą być tylko i wyłącznie czarne)
2. Lekki i cienki (prawdziwy laptop waży 3kg i ma grubość tomu Władcy Pierścieni)
3. Matryca QHD OLED + dotyk (rozdzielczość HD jest w zupełności wystarczająca)
4. Procesor niskonapięciowy (i7 z TDP małego generatora nuklearnego jest NIEZBĘDNY do gapienia się w terminal)

#laptopy #thinkpad #komputery #linux
L3gion - Idealny sprzęt do triggerowania fanbojów klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Srebrny (...

źródło: comment_1662393804SXvQE8D1aVG4OdHmAxpdrb.jpg

Pobierz
  • 24
ogólnie yoga kojarzy mi się z #!$%@? serwisem. Chcialem kiedys klawiature w jakims starszym wymienic to sie okazalo ze jest zgrzana z palmrestem. Bleeee


@MercedesBenizPolska: Klawiatura to fakt bo jest z mechanizmem który chowa i wysuwa klawiaturę, nie wiem czy dało by się inaczej niż zintegrować z palmrestem. Ale reszta to bajka, odkręcasz kilka śrubek i masz dostęp do wszystkiego. Wczoraj wymieniałem pastę na procku to mi zeszło może w 10
@L3gion: Fajny. Ja pracuję na jakimś słoniu della, co waży ze 3 kilo, ekran 3800x2100, bateria 97kwh, ale koniec końców wytrzymuje na baterii pare godzin, ekran ma niską głębię bitową, a zasilacz waży dalsze 1,5kg.

Szkoda pleców :D
BTW to kosmos jak tanieją maszyny (po) biznesowe. Ta topowa konfiguracja X1Y (i7, 16GB RAM, 512GB NVMe, OLED QHD, modem 4G, rysik) kosztowała mnie 1500 zł. Widziałem też X260 z ekranami FHD po 600 zeta czy T480 w okolicach tysiaka. I weź tu sobie kup nówkę w sklepie, gdzie opłacalność o ile nie grasz ( ͡º ͜ʖ͡º)