Wpis z mikrobloga

ja już się nawet nie oszukuję, że w moim życiu się coś zmieni, do pracy na pewno się nie wybiorę, na razie mieszkam z rodzicami, ale przyjdzie taki moment gdy będą na mnie #!$%@? i stawią mi ultimatum, że albo praca albo wypad z domu, więc w przeciągu następnych 10 lat na 100% wyląduję na ulicy, podejrzewam, że kilku dobrych kolegów z tagu jak np @Lepper3001 podzieli mój los, kto wie, może nawet będziemy mieszkali razem na jednej ulicy
#neet #przegryw #bezdomnosc ##!$%@?
12lat25cm - ja już się nawet nie oszukuję, że w moim życiu się coś zmieni, do pracy n...

źródło: comment_1662384481MNOyv7tsAiO5TZsy3kV2zd.jpg

Pobierz
  • 39
@12lat25cm Może byś zrobił sobie prawko na ciężarówkę? Znikomy kontakt z ludźmi plus za miesiąc pracy 3 miesiące neetu, lepsze to niż kołchoz za 3k po skończeniu się oszczędności.
@12lat25cm: Prawda że rodzice tolerujący neet to skarb z jednej strony, ale co jak rodziców braknie a przecież kiedyś braknie. Dlatego moim zdaniem akuratnym sposobem jest praca na zachodzie, wyplaty w Erło i potem neet w Polsce- cyklicznie. Mam znajomych co tak robią, chetnie bym to zrobil ale na razie jeszcze musze zostac w kolchozie.
@12lat25cm: a jakby wyjechać do ciepłych krajów i żyć bez niczego? Po prostu spac pod chmurką, czasem u pobliskich osób popracować, coś zarobić na żarcie itd.

Tutaj to trudne bo zimy #!$%@?łe są, ale w ciepłych krajach nie wiem jakaś jajorka czy inne hawaje
@12lat25cm: jak chcesz zostawac w Polsce to moze warto sie rozejrzec za dzialka ROD. poza wojewodzkim znajdziesz za mniej niz 20-30k taka na ktorej mozna mieszkac. Taka kwota jestjeszcze do uzbierania i koszty utrzymania takiej dzialki sa bardzo niskie. Jak covid nie dowali to mozliwe ze ceny pojda bardzo w dol i moga byc okazje. Jak chcesz nic nie robic to chyba najlepsza opcja
@JanTheMan u nas na działkach rod mówi się że nie można mieszkać, ale mieszka tam kupa ludzi i ciągle słyszę że mają ich wywalić ale se żyją już kilka lat xd
@LZBNZ: moga im rozwiazac umowe dzierzawy ale to tak samo jak z mieszkaniem - ktos ci moze wypowiedziec umowe ale nie moze cie stamtad fizycznie wyrzucic potrzebny jest wyrok sadu itp. i generalnie bez lokalu od miasta gdzie mozesz pojsc to nie moga cie wyrzucic o tak.