Wpis z mikrobloga

ja już się nawet nie oszukuję, że w moim życiu się coś zmieni, do pracy na pewno się nie wybiorę, na razie mieszkam z rodzicami, ale przyjdzie taki moment gdy będą na mnie #!$%@? i stawią mi ultimatum, że albo praca albo wypad z domu, więc w przeciągu następnych 10 lat na 100% wyląduję na ulicy, podejrzewam, że kilku dobrych kolegów z tagu jak np @Lepper3001 podzieli mój los, kto wie, może nawet będziemy mieszkali razem na jednej ulicy
#neet #przegryw #bezdomnosc ##!$%@?
12lat25cm - ja już się nawet nie oszukuję, że w moim życiu się coś zmieni, do pracy n...

źródło: comment_1662384481MNOyv7tsAiO5TZsy3kV2zd.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@tristan13: bo nie chce pomocy, nie mam zamiaru wspierać funkcjonowania tego zgnitego świata, gdzie dla wszystkich liczy się tylko konsumpcjonizm, lajki na instagramie, auto z odpowiednim znaczkiem i nowy iphonik co rok
  • Odpowiedz
@12lat25cm: gdyby nie kredyt to już dawno siedziałbym na bezrobociu XD

Przez 3 tygodnie urlopu które miałem w te wakacje zrozumiałem, że praca to jest marnowanie życia.

Podczas urlopu wykonywałem prace domowe, ogarniałem wokół domu, kosiłem trawę, porządkowałem garaż. W ciągu jednego dnia zrobiłem 3 rzeczy za które nie mogłem się zabrać od pół roku. Spojrzałem na zegarek: godzina 16:00 i pomyślałem sobie "O KURDE, JESZCZE BYM SIEDZIAŁ W ROBOCIE
  • Odpowiedz
Przez 3 tygodnie urlopu które miałem w te wakacje zrozumiałem, że praca to jest marnowanie życia.


@LZBNZ: od dawna o tym piszę, ale ludzie którzy sprzedali swoją duszę korporacjom chcą mi wmówić, że jest inaczej xD
  • Odpowiedz
@12lat25cm: pracowałem w korpo prawie 10 lat (najlepsze lata mojego życia), mój cykl chronologicznie można podsumować tak: stres, wyścig szczurów, więcej stresu, fabryka papieru, samotność, pracoholizm, bezsenność przez stres, depresja, nerwica i więcej pracoholizm, narkotyki, wypalenie zawodowe i wolność i wyzwolenie od nałogów i stresu. Nerwica odpuściła, niestety deprecha została, została też samotność, która ostatecznie mi nie przeszkadza. Potrzeba samorealizacji mi kompensuje potrzebę afiliacji, mam swoje małe hobby i pasje,
  • Odpowiedz