Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Shit, Dlaczego to sobie robie?
wiele wskazuje na to że zabujałem się w siostrze mojego przyjaciela.. Spotkalem się z nimi poltora tygodnia temu, dłuższy czas, po długiej przerwie… wyładniała.. i to mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wiadomo, zabujałem się bez wzajemności ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie ta liga. Ale cały czas nie mogę przestać o niej myśleć..

Jak „naprawić” siebie?
Lepiej jej nie ruszać, i zabić to wszystko w zarodku moim zdaniem

Może ktoś był w podobnej sytuacji i zechce się podzielić jak u niego to wygladalo? :D

#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#uczucia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6315306f2b78520d6299b735
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania A po co się uwalniać i walczyć? Nigdy to chyba nie działa. ;)
A może to jakaś opcja: po prostu cieszyć się takim zaintrygowaniem/zauroczeniem aż Ci minie? Uczucia raczej lepiej przeżywać (nie mylić z natychmiastowym dążeniem do zaspokojenia potrzeby - nie wiem, iść z dziewczyną na randkę czy się z nią przespać), a nie z nimi walczyć - jak będziesz je ignorował, to na pewno to się dobrze nie skończy, a
OP: @valvata: Kilka dni chodzę jak struty, ale po Twoim komentarzu trochę mi lepiej. Nie sądziłem ze na wykopku jeszcze są poważni ludzie.

No i w sumie nigdy nie myślałem o uczuciach w taki sposób. Nie należę do bajerantów, wiec nie obracam dziewczyn na prawo i lewo, stad moja płytka wiedza i wąskie spojrzenie na sytuacje. Nie jestem przyzwyczajony do takiej dawki hormonów, uczuć, bodźców :|

Dziękuje, to satysfakcjonująca odpowiedź