Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś zatyczki do uszu na dłuższe trasy? Obecnie mam Alpine MotoSafe race, i dają radę, aczkolwiek nie pogardziłbym jeszcze mocniejszym tłumieniem. Bo po kilku godzinach hałas ciągle daje się trochę we znaki.
Zamówiłem Loop Quiet do testów (rzekomo 28 dB tłumienia vs 20 dB od Alpine).

Ale ciekawi mnie czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z innymi zatyczkami.
#motocykle #zatyczki
  • 9
@AutismoHarbinger: To nie Alpiny są problemem bo to są topowe zatyczki na rynku, poprostu się przyzwyczaiłes i oczekujesz wyciszenia jak w samochodzie. Proponuje przejechać się bez zatyczek kawałek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bardzo chcesz to kup te woskowe w aptece i będziesz miał efekt łodzi podwodnej. Gwarantuje ze nie usłyszysz ani wiatru, ani motocykla ani nadjeżdżającej karetki.
Loopy to ten sam poziom co Alpiny
@AutismoHarbinger: Mam alpine tour i race, zatyczki pinlock i loop experience pro. Pod kątem tłumienia najfajniej wypadają pinlock. Loop są fajne bo tłumią z filtrem mocniej niż alpine race ale mam chyba dziwne uszy bo za cholerę nie umiem w nich dobrać końcówek. Moim zdaniem sprawdź poziom SNR i dopasuj do wygody. Zachwalane przez wszystkich loop u mnie powodują ból albo wypadają. Z drugiej strony wszyscy znajomi odradzali pinlocki a na