Wpis z mikrobloga

@Nemayu: dlatego spodziewam się, bo to coś nie spełnia żadnych norm bezpieczeństwa i walneli takie podium, bo im się nie chciało myśleć (jak już w kilka sekund wymyślili te kontury) jak rozwiązać problem projektowy w kształcie krzywej południowej granicy, że na tej kartce przyklejonej jest, że to "rzeźba", z której nie można korzystać, tak w razie w ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Watchdog_Polska: Wiecie może w jakim trybie zlecono wykonanie tych ławek? Było jakieś postępowanie przetargowe czy w państwie PiS już wszystko leci z wolnej ręki u zaprzyjaźnionych przedsiębiorców? Zamawiającym był BGK.
  • Odpowiedz
@muak47: no ładnie. Myślałem ze to chociaż jest z plexi #!$%@? folią kolorową, a tu widzę dykta pomalowana wałkiem xD ważne ze z daleka wyglada jako-tako wiec 100tys się należało xD
  • Odpowiedz
@muak47: wygląda mi to na Maltę w Poznaniu. Byłem na rowerze i ludzie pluli i przeklinali to gówno. Jeszcze jest nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spie_z_tata: @muak47: @muak47: a, może mi ktoś proszę powiedzieć po #!$%@? to pobudowali? To jest jakaś większa akcja? O co kaman?

@kidzior: to jest miś na miarę możliwości!
Kto miał zarobić ten zarobił, na #!$%@? drążyć temat.
  • Odpowiedz