Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: tu zapewne chodzi o zrobienie swojego "musli,jogurtu" lub bezpieczne przeniesienie w plecaku bez obaw o zgniecenie i pęknięcie plastikowego kubeczka w jakim jest fabrycznie zapakowany jogurt

obawiam się że jesteś blondynką stąd twoje niezrozumienie tego wynalazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@024_: Czemu jesteś niemiły?
Ja nie kupuje żadnych takich pierdół nie bo jestem cebulakiem tylko dlatego, że nie lubię śmieci.
Wszystko używam po kilka razy, każde opakowanie każdy szklany słoik. Stad moje niezrozumienie tematu
@ZAKAPIOREK: Obawiam się że kolor włosów nie świadczy o inteligencji
  • Odpowiedz
@Paula_pi pewnie co niektórzy robią tak jak na zdjęciu. W robocie, czy ogólnie poza domem średnio wygodne jest krojenie sobie owoców, albo innych dodatków do jogurtu. W kwestii śmieci, którą poruszyłaś, taki pojemnik też może na dłuższą metę wyjść na plus. Wystarczy kupować duże jogurty, które przy dodawaniu owoców wystarczą na 2 dni, a ich opakowania są z cieńszego plastiku, niż małe. A przynajmniej ja się spotkałem z cieńszymi opakowaniami w dużych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: jesteś z tych co kupują obrane mandarynki w folii?
Przecież jogurty można samemu robić, sami mamy jogurtownicę i kręcimy sobie jogurty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Paula_pi: jeśli wielokrotnie używasz opakowań plastikowych to powodzenia. Zwłaszcza kiedy wlewasz coś ciepłego. po drugie mozesz kupić jogurt naturalny i robić mix z owocami dlatego tak czy siak musisz go przelać. Dodatkowo taki kubek dobrze wygląda na instagramie i to w 90% jest jego przeznaczenie
  • Odpowiedz