Wpis z mikrobloga

Jaki trójwarstwowy zestaw turystyczny do ~2k za zestaw kurtka + spodnie? Taki żeby dało się pojeździć na wiosnę/jesień przy 10 stopniach i żeby dało się wytrzymać w lecie. Na większe upały mam już fajną kurtkę, więc akurat przy tej porze roku cudów nie wymagam.
Co bym chciał:
- protektory lvl2
- membrana i ocieplajka wypinane
- dużo jasnych elementów - białe, szare, fluo

Patrzyłem z grubsza na Rebelhorny - cubby 4 i hardy 3. Znajdę coś oprócz tego? Rebelhorny mocno rozpychają się marketingowo w polskiej sieci, więc o nich wiem. Patrzyłem jeszcze na jakieś revity, ale tu już wychodziło powyżej bużetu.
#motocykle
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fotograf_warszawiak: Że niby w sklepie dostajesz zniżki? Z mojego doświadczenia jest wręcz odwrotnie w sklepie nic nie chcą dać chyba ze kupisz cały strój od góry do dołu to 5-10% dostaniesz. Ja się zawsze źle czuje w tych sklepach motocyklowych, dla mnie to są jedne wielkie przymierzalnie żeby potem zamówić w necie. Nawet się tak patrzą dziwnie bo wiedza ze przychodzisz tylko przymierzyć a zamówisz taniej w 5 minut w
  • Odpowiedz
@LoginZeStali: temat zamkniety ale sie wypowiem.
Mialem kiedyc poslka seca i ogolnie jakosc slaba, zona miala tez kurtke rainersa - no ogolnie to te budzetowe marki tak srednio z jakoscia.
Nie wiem jak stoi Revit ale kupilem 5 Lat temu, lezy jak szyta na miare, przyjemny material. Zonie kupilismy Büse ma podobne odczucia. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz