Wpis z mikrobloga

polecacie jakieś kombinezony, powiedzmy do 3k? chcę coś kupić na lata, dwuczęściowy bo raz na jakiś czas jeżdżę w samej kurtce (chociaż częściej w całym), koniecznie skórzany bo takie lubię na coś sportowo turystycznego. Myślałem na przykład o shima apex, ale boję się że jakość będzie słaba i rozleci się po 2-3 latach. Powiedzmy że szukam koło 2.5k, ale jak warto dopłacić to 3k nieprzekraczalny limit (ale wrzucajcie wszystko z argumentami, biorę też pod uwagę używane).

Noszę mniej więcej 54 jak to ma znaczenie, ale wolałbym przymierzyć przed kupnem w jakimś sklepie na wszelki wypadek. Będę jeździł w alpinestarsach smx plus (tej starszej wersji) i held air n dry, więc wszystko powinno wizualnie się komponować

#motocykle #kombinezon #kombinezony #kiciochpyta
  • 2
@oreze: ja kurtke kupiłem dainese i robiona na ukrainie wiec też tną na produkcji ale jakość jest odpowiednio lepsza te shimy rebelhorny to po prostu entry level na moto, co do kombinezonu to czesto ludzie sie pozbywają bo albo schudniesz albo przytyjesz wiec możesz śmiało szukać markowych w takim budżecie
@oreze: Ja mam kombinezon z RST i jestem bardzo zadowolony. Mam od nich też buty i rękawice także jak na cenę bardzo spoko jakość. Kombinezon, rękawice, buty z serii rst evo tech