Wpis z mikrobloga

Siema. Czy ktoś z was kojarzy temat ubezpieczenia mieszkania podczas wakacji kredytowych? Czy jest całkiem wyłączone podczas wakacji czy dalej obowiązuje? Mam na myśli zalanie pożar albo włamanie. Ubezpieczenie mam wykupione w banku w którym brałem kredyt.

#wakacjekredytowe
  • 2
@yawa: Troche zgaduje ale wakacje nie maja na to wpływu. Nie mialoby to sensu, umowę caly czas masz, warunki te same, wiec i ubezpieczenie działa normalnie. Wakacje nie zmieniają umowy,jedynie wydłużają okres spłaty co w zasadzie spowoduje ze i ubezpieczenie trzeba bedzie wykupic na te miesiace co przedluzasz sobie splatet, chyba że spłacisz wcześniej.
Siema. Czy ktoś z was kojarzy temat ubezpieczenia mieszkania podczas wakacji kredytowych? Czy jest całkiem wyłączone podczas wakacji czy dalej obowiązuje? Mam na myśli zalanie pożar albo włamanie. Ubezpieczenie mam wykupione w banku w którym brałem kredyt.


@yawa: Wakacje kredytowe zawieszają tylko naliczanie odsetek i płatność raty. Nie mają wpływu na ubezpieczenia, one dalej obowiązują i należy opłacać składki.