Wpis z mikrobloga

Dobra Marian lubię jasne sytuację więc uporządkujmy wszystko na co są DOWODY zgromadzone przeze mnie żeby była jasność. Nie są to moje domysły czy teorie tylko sprawy na które mam podkładkę.
Najlepsze że ty nic z tym nie możesz zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) o rzeczach przy których mogłbyś mataczyć jeszcze nie będę cię rzecz jasna informował

1. Kamery nagrywające dźwięk
2. Prostytutka Asia to znajoma Mariana i z premedytacją ustawiono cel na live na pierścionek zaręczynowy manipulując nieporadnym życiowo narkomanem.
3 Groźby karalne i stalking na wykop pl
4 @zielona88 tak kończą niegrzeczne myszki
5 próba wpłynięcia na urzędnika państwowego
6 próba wpłynięcia na dziennikarza
7 Legalizacja dochodów ze szkolnej dopiero od listopada 2021
8 omijanie komornika, płacenie Kononowi pod stołem
9 nie udzielenie pomocy w stanie zagrażającym życiu mimo wiedzy o tym
10 rozpowszechnianie danych medycznych bez zgody
11 Szantażowanie Kononowicza
12 materiały z grupy premium
13 inwigilacja laptopów i telefonów. Marian powiem tyle że wiemy co miał tablecik w sobie który im dałeś zaznaczając że musi być cały czas włączony.
14 Prawdziwe zarobki kanału
15 Oszukiwanie Kononowicza że to jego Kanał który służy do utrzymania jego osoby. Teraz zmieniłeś wersję że to twój kanał a Krzysio jest zatrudnionym aktorem ale pewne rzeczy nagrały się za pierwszym razem.
16 Teraz najlepsze - głosówki ,smsy do twojej nitro pacynki od początku kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty w hotelach pijesz wódkę w samych gaciach a że ja jestem niedojrzały to jedynie zgrywam kwity na ciebie.
17 rozliczenia tipply i konto paypal przypisane do niego o którego istnieniu nie wie joor
18 podszywanie się pod funkcjonariusza policji by wpływać na joora i kazać mu np usunąć film z przeprosinami mojej osoby
19 zastraszanie świadka przed sprawą
20 namawianie naćpanego joora by został w lesie podczas mrozu

( ͡° ͜ʖ ͡°)


#kononowicz
  • 32
  • Odpowiedz
@PZt37 chodzi mi o to , że są śmieszne dla sądu przecież ta sprawa to jakaś farsa , psychiczny knur , psychiczny CEO ze wsi pod Bielskiem do tego zezowaty trans pastor i narkoman co nie umie sklecić zdania , przecież to się nadaje do jakiegoś cyrku
  • Odpowiedz
@OlgierdAndrzejewski: Może i nie mam i obyś Ty miał rację, ale powiedz mi jak sobie wyobrażasz, że Konon przyzna się do jakiegoś szantażowania, lub major do sprawy pierścionka, którego przecież miał i tylko bezmyślnie oddał innej lasce. Tak z większością zarzutów można się rozprawić....
  • Odpowiedz